Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
22 март 2014
Мислења
96
Поени од реакции
30
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
Hvala Bozograbar, moze pasword na pp? Pozz[DOUBLEPOST=1477516550][/DOUBLEPOST]Hvala Bozograbar, moze pasword na pp? Pozz
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Ne znam za vas no Hitman mi raboti poubavo od Sentry,
edinstveno nema mnogu konfiguracii.Programata sama ti kazuva treba ili ne treba proxy.I pobrzo ide skeniranjeto.Isto combo ist iptv provider,isto proxy Hitman mi najde 3useri poveke od Sentry MBA.Verzijata na Hitman 0.98 raboti podobro od 1.3
 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2016
Мислења
77
Поени од реакции
231
Ne znam zasto trazitu tudju combo listu (cak i ako je sigurno da cete naci usere) kad je isto tako sigurno da to sto nadjete ce najverovatnije brzo stati? Jer ako vi nadjete, nacice i drugo i tako u krug. Napravite sami ako hocete nesto da vam traje i da vam ne secka, ...
Istina ja sam samo dao primjer kako se to radi pa ko ima volje neka si sam kreira listu pa ce imati i stabilniju liniju ako ju sam nade zar ne. Meni niko nije dao instrukcije pa sam se morao snaci i sad znam kako - panel tarama + vlc + notepad++ i google.
Ne znam za vas no Hitman mi raboti poubavo od Sentry,
edinstveno nema mnogu konfiguracii.Programata sama ti kazuva treba ili ne treba proxy.I pobrzo ide skeniranjeto.Isto combo ist iptv provider,isto proxy Hitman mi najde 3useri poveke od Sentry MBA.Verzijata na Hitman 0.98 raboti podobro od 1.3
Super dali neko ima link za skinuti ovaj program hitman 0.98 ako je moguce na pp
0LHDJSF.png
 
Член од
27 октомври 2016
Мислења
73
Поени од реакции
37
Dobro vece svima snimio sam IpTvPlayer u Zipu je i trazi mi passer da otvorim vido sam da covek koji je dao lien japiso je da je passe isti un ja p
 
Член од
27 септември 2016
Мислења
2
Поени од реакции
0
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Mobdro ti e aplikacija ja simnuvas I gledas TV po tvoj izbor. :)
Poveli I link: https://www.mobdro.com/
Android boxot ne e kojznae kolku jak ama si vrsi rabota I doaga vo paketot. Ovie nekako skapi na linkot se... Na aliexpress ima I poevtini.
Fala za info mojot box e 1200denari pa si vrsi rabota.Od anhoch zeman pred dve godini-ldk markaa zolt svaki muto ima box zuto.amis go sredivte li za gledanje ako ne ste vo Slovenija togas izlazete gi deka ste vo Slovenija I si gledate Amis
 
Последно уредено:
Член од
7 јуни 2016
Мислења
158
Поени од реакции
147
Ne znam zasto trazitu tudju combo listu (cak i ako je sigurno da cete naci usere) kad je isto tako sigurno da to sto nadjete ce najverovatnije brzo stati? Jer ako vi nadjete, nacice i drugo i tako u krug. Napravite sami ako hocete nesto da vam traje i da vam ne secka, ...
To je dosta tacno i prilicno, neposteno receno, put za polazak u inventivno kreiranje kombo liste, obavezno pocinje usmeravanjem drugara koji provajder obicno koristi odredjeni stos, rec 123, pa ljudi malo pocnu kuziti, pa ima alata , nije tacno da su sve liste stare potrosene, uvek moze stari kotmoran da se predrnda i to sa nekim novim, egzoticnim serverom, pa uz najvecu invenciju u kreiranju novih kombo listi, nece trajati, traju one prepisane sa provaljenih panela, i uz malu razmenu, spretnih drugara, obicni entuzijazam se svodi na nalazenje .ts listi koje su kao kupusni leptir, nisam ja znalac da se razmemo, ja sve probam, i nije mi da odvracam ljude, nego ne tako nadmeno,napravite sami,delite momci, ionako vam to sa racunara skinu mangupi i objave, kazu da svaki alat flesuje podatke,i sta na to dodati, niko se nije nagledao ovih lista, ako nije dobio od restrimera ili kupio od provajdera .TO JE KLJUCNO, ali da je interesantno jeste ko pecanje. Ja tu sad samo izazivam pametnjakovica iptvkilera i slicne razarace, to mi bas nije trebalo, ali sustina je delite tutorijale ,alate, kombo liste, sve to vec ima, net je ogroman. Zaboravljamo, princip, moja aktivnost se slusa,odgovor takodje, nema tajni, sve se vidi
 
T

tissot75

Гостин
To je dosta tacno i prilicno, neposteno receno, put za polazak u inventivno kreiranje kombo liste, obavezno pocinje usmeravanjem drugara koji provajder obicno koristi odredjeni stos, rec 123, pa ljudi malo pocnu kuziti, pa ima alata , nije tacno da su sve liste stare potrosene, uvek moze stari kotmoran da se predrnda i to sa nekim novim, egzoticnim serverom, pa uz najvecu invenciju u kreiranju novih kombo listi, nece trajati, traju one prepisane sa provaljenih panela, i uz malu razmenu, spretnih drugara, obicni entuzijazam se svodi na nalazenje .ts listi koje su kao kupusni leptir, nisam ja znalac da se razmemo, ja sve probam, i nije mi da odvracam ljude, nego ne tako nadmeno,napravite sami,delite momci, ionako vam to sa racunara skinu mangupi i objave, kazu da svaki alat flesuje podatke,i sta na to dodati, niko se nije nagledao ovih lista, ako nije dobio od restrimera ili kupio od provajdera .TO JE KLJUCNO, ali da je interesantno jeste ko pecanje. Ja tu sad samo izazivam pametnjakovica iptvkilera i slicne razarace, to mi bas nije trebalo, ali sustina je delite tutorijale ,alate, kombo liste, sve to vec ima, net je ogroman. Zaboravljamo, princip, moja aktivnost se slusa,odgovor takodje, nema tajni, sve se vidi
Bravo , evo pogledaj postove od ljudi ima njih par gdje god se objavilo nesto sto je dobro mislim za Iptv ili neko postavi pitanje o tome tih par svaki put ili negativan komentar ili ako neko negativno komentarise njima se dopada ... Mislim da pas ne laje zbog sela vec zbog sebe sto bi rekli ljudi :)
 
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
To je dosta tacno i prilicno, neposteno receno, put za polazak u inventivno kreiranje kombo liste, obavezno pocinje usmeravanjem drugara koji provajder obicno koristi odredjeni stos, rec 123, pa ljudi malo pocnu kuziti, pa ima alata , nije tacno da su sve liste stare potrosene, uvek moze stari kotmoran da se predrnda i to sa nekim novim, egzoticnim serverom, pa uz najvecu invenciju u kreiranju novih kombo listi, nece trajati, traju one prepisane sa provaljenih panela, i uz malu razmenu, spretnih drugara, obicni entuzijazam se svodi na nalazenje .ts listi koje su kao kupusni leptir, nisam ja znalac da se razmemo, ja sve probam, i nije mi da odvracam ljude, nego ne tako nadmeno,napravite sami,delite momci, ionako vam to sa racunara skinu mangupi i objave, kazu da svaki alat flesuje podatke,i sta na to dodati, niko se nije nagledao ovih lista, ako nije dobio od restrimera ili kupio od provajdera .TO JE KLJUCNO, ali da je interesantno jeste ko pecanje. Ja tu sad samo izazivam pametnjakovica iptvkilera i slicne razarace, to mi bas nije trebalo, ali sustina je delite tutorijale ,alate, kombo liste, sve to vec ima, net je ogroman. Zaboravljamo, princip, moja aktivnost se slusa,odgovor takodje, nema tajni, sve se vidi
Zasto sam ja pametnjakovic a ti pametan?

Savetujes ljude da kradu liste od drugih ljudi a onda kazes da kupe listu.

Zamisli sad da ti platis listu kao svi ovi sto su platili a vi gledate i ja je objavim javno ili posaljem nekom na pp, ti platio da gledas bez trzanja a nas 20 se kaci na tvoju listu i tebi trza, uzivao bi? Odgovori na ovo.

Posaljes jednu dobru listu nekom na pp a ona stane, dok je nisi slao radila mesecima, sta ti to govori? Sad bi se neko trebao obavezati da nonstop salje liste kad stanu, ima dobrovoljaca da to rade do kraja zivota za nekog koga i ne znaju? Odgovori strucno, pusti ono da je to dobra volja i pomoc jer dobro znas da to nije pomoc, krades tudje, placeno.

Daj mi dobar argument zasto su skenirane m3u ili udp liste dobre i slozit cu se s tobom u suprotnom to je jedno veliko nista dok ne platis.

Zdrava diskusija bez vredjanja, moderatori treba da dozvole ovo.
 
Член од
27 октомври 2016
Мислења
73
Поени од реакции
37
Dobar dan nrode dali ima neko ko moze da mi ponudi exyu kanale i fr kanale normalno m3u listu posto mi istice ugovor za koji dan gde sam uplatio nisu stabili nek mi se javi na privat za placanje ce se dogovorimo hvala puno.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Imate i ovu opciju gledanja tv kanala preko Smart tv / Fork Player / Browser

Upisete u browser

http://operatv.obovse.ru/2.5/

Kliknete na zelenu ikonu IPTV

20161027_134002.jpg

Zatim kliknete na

20161027_134043.jpg

I birate ikone od IPTV i izaberete liste

20161027_134427.jpg

20161027_134754.jpg

20161027_135907.jpg

20161027_151118.jpg

20161027_151059.jpg

itd....

Pozdrav
 

Attachments

Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom