Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa drug može gledati tko god poželi. Kontaktiraš gazdu i kupiš listu.
Pa da ti nemaš posao i odlučiš se pokrenuti panel da se prehranš zar bi dijeli đaba.? Mislim da nebi.. Ja nekažem kad netko ukrade da bi eto malo besplatno gledao ali brate očigledno je da su neki tu samo da bi napravilo zlo drugim ljudima.
Svi su pametni i svu bi djelila badava. Pa neka dijele na svom poslu. Svi bi dijelili tuđe i pametni su za tuđe. Ja bi rekao pa brate kupi, napravi pa podjeli.
Nis te nisam razumeo al nema veze hahaaa. :D :D :angel:
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
Pa drug može gledati tko god poželi. Kontaktiraš gazdu i kupiš listu.
Pa da ti nemaš posao i odlučiš se pokrenuti panel da se prehranš zar bi dijeli đaba.? Mislim da nebi.. Ja nekažem kad netko ukrade da bi eto malo besplatno gledao ali brate očigledno je da su neki tu samo da bi napravilo zlo drugim ljudima.
Svi su pametni i svu bi djelila badava. Pa neka dijele na svom poslu. Svi bi dijelili tuđe i pametni su za tuđe. Ja bi rekao pa brate kupi, napravi pa podjeli.
I ja nisam nista razumio ali se ne uklapa sa tvojim predhodnim postovima. :)
Mislim na to besplatno gledanje.
 
Член од
29 јуни 2019
Мислења
3
Поени од реакции
1
a sta te je prevario?!
Priča čovek gluposti. Prevario sam ga što nisam hteo da ga učim kako se pravi config, eto...
Celu konverzaciju mogu da objavim, a tu su i modovi pa nek sami vide. Neću više da offtopicujem.

Radi li nekome baltazar preko MAC adrese? Uveli neku zaštitu?
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Priča čovek gluposti. Prevario sam ga što nisam hteo da ga učim kako se pravi config, eto...
Celu konverzaciju mogu da objavim, a tu su i modovi pa nek sami vide. Neću više da offtopicujem.

Radi li nekome baltazar preko MAC adrese? Uveli neku zaštitu?
Radi baltazar na mac nis nisu oni uveli,ali i mogu i opet ce da radi.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
a ti bi bio onda sretan što ljudi nebi više gledali manite se tih slika i gledajte u miru
Smijem li ja odg na ovu poruku :)
Malo da puknemo raspravu na kajgani kao u stara dobra vremena lol
Vjerovo ti meni ili ne vise mi nedostaju ljudi na ovom forumu sa kojima sam se svadzao i vodio ratove ovdje uhh kad se sjetim to je bilo kao kad je treci rajh napadao Rusiju...
Potpisi se kao Internacional da svi znamo ko si :)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Smijem li ja odg na ovu poruku :)
Malo da puknemo raspravu na kajgani kao u stara dobra vremena lol
Vjerovo ti meni ili ne vise mi nedostaju ljudi na ovom forumu sa kojima sam se svadzao i vodio ratove ovdje uhh kad se sjetim to je bilo kao kad je treci rajh napadao Rusiju...
Potpisi se kao Internacional da svi znamo ko si :)
Malo si pomijesao tj.dosta.
Jest da se oba zovu Zlatko.
Inter(Zlatko) ti vise dode kao GLS(brza distribucija u sirinu i duzinu):D
A ovaj drugi Zlatko000 ti vise ko
specijalis sa diplomom magistra.
A tu je velika razlika.
Автоматски споено мислење:

@djordjekaradjordje
Nije lijepo da se prepiske stavljaju svima na uvid bez obzira sa kim se posvadas nikad nemoj javno iznosit prepiske.Bez obzira sta god bilo_Ono sta si ti i on pisali to ostaje iza zida samo za vas.
To je osnovno ponasanje i kultura.
 
Последно уредено:
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
Smijem li ja odg na ovu poruku :)
Malo da puknemo raspravu na kajgani kao u stara dobra vremena lol
Vjerovo ti meni ili ne vise mi nedostaju ljudi na ovom forumu sa kojima sam se svadzao i vodio ratove ovdje uhh kad se sjetim to je bilo kao kad je treci rajh napadao Rusiju...
Potpisi se kao Internacional da svi znamo ko si :)
ja sam tad najvise pokupio u domenu IPTV.kao pravi lesinar.i znanje i liste.
 
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
Malo si pomijesao tj.dosta.
Jest da se oba zovu Zlatko.
Inter(Zlatko) ti vise dode kao GLS(brza distribucija u sirinu i duzinu):D
A ovaj drugi Zlatko000 ti vise ko
specijalis sa diplomom magistra.
A tu je velika razlika.
Автоматски споено мислење:

@djordjekaradjordje
Nije lijepo da se prepiske stavljaju svima na uvid bez obzira sa kim se posvadas nikad nemoj javno iznosit prepiske.Bez obzira sta god bilo_Ono sta si ti i on pisali to ostaje iza zida samo za vas.
To je osnovno ponasanje i kultura.
nekad se delile liste sa 50-100 konekcija.znaci stvarni ulaz u sistem.a danas MACovi sa jednom konekcijom.OMBRE KE PASA
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
ja sam tad najvise pokupio u domenu IPTV.kao pravi lesinar.i znanje i liste.
Tacno. Posebno ako znas citat izmedju redova.:)
Автоматски споено мислење:

nekad se delile liste sa 50-100 konekcija.znaci stvarni ulaz u sistem.a danas MACovi sa jednom konekcijom.OMBRE KE PASA
Lista sa 50-100 konekcija nema veze sa ulazom:) Vjerovao ili ne, mac sa jednom konekcijom ti moze ponudit mnogo,mnogo vise:)
 
Последно уредено:
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
heehheheh .liste sa 50-100 konekcija su reselerske liste.svaki reseler je optereti sa 40-90 konekcija i posle bla bla bla bla.konekcija sa MAC ti je brate vezana za jedan MAC p ako ja koristim taj mac ti nema sansi da pogledas nesto .blokira te.
 
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
i kad nades neki MAC naso si panel resseler.kad napadnes server naso si maticu.i imas sveeeeeeeeeeee.
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom