Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
to ovaj sa 3 jajeta
:)
Автоматски споено мислење:


jebo ih je Picek dobro sa tom Bakljom :) msm ove samozvane hakere sto vade liste pocetnicima (gazdama) i dijele po telegram grupama svakih sat vremena..
BAKLJA mi je draga radi retro movie 80 i 90 i ona dva njihova kanala.
 
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
BAKLJA mi je draga radi retro movie 80 i 90 i ona dva njihova kanala.
solidna je lista sada u odnosu na pocetak kada su se odvojili od simpsona.. sa tim da gazde nisu bas neki ucenjaci ali imaju hajmo rec resellera koji im to odrzava za pare :) i pametniji je od svih njih koji si bili vlasnici pa izasli a i od sadasnjeg.. malo je ko uspio sasit xtream da mu ne uzima liste svaki klinac ili svaki penzioner koji se prije godinu sreo sa pc-om :)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
solidna je lista sada u odnosu na pocetak kada su se odvojili od simpsona.. sa tim da gazde nisu bas neki ucenjaci ali imaju hajmo rec resellera koji im to odrzava za pare :) i pametniji je od svih njih koji si bili vlasnici pa izasli a i od sadasnjeg.. malo je ko uspio sasit xtream da mu ne uzima liste svaki klinac ili svaki penzioner koji se prije godinu sreo sa pc-om :)
Gle nemoj se zanosit neznam dal si tu pratio sta sam rekao za diogen da ce to rijesit jer imaju znalca u ekipi nebi sad u sirinu,a taj sta je znalac ima dionice i u baklji.To se zato i sa bakljom dogada isto ko i sa diogenom.Govorim za mac,neznam dal on resava i m3u.
Nisam se vec dugo cuo sa njim pa nisam u toku sad hahaaa.
Makar vidim da vi jos ne svacate bit stvari i to dosta vas kako to jos moze funkcionirati.
Mislim da oko 95% ljudi sta se vrti oko iptv nije shvatio, a natuknuli smo ovdje dvojica.Mislim da i gazde panela jos ne shvacaju to tako uzivajmo.
 
Член од
18 февруари 2022
Мислења
14
Поени од реакции
10
Znaš kad češ naći. Nikad. Može ti jedino netko sa nekim znanjem poslati i objasniti.
Dok je svi fino radilo onda se razbacivalo i kurčilo. Neide to tako. Kad imaš onda čuvaš. Nije ovo upučeno tebi, nego čisto sam se nadovezao.


Evo, pošalji ti meni pravi url, useragent i mac od baklje. Znači NE m3u već da radi na mac (dva validna maca) a ja ču tebi mac za art.
a jel moze samo jedna baklja i recimo jedan diogen? evo i art cu ti dati ako mi kazes na koji si isp. a sto se tice znanja nemam vremena da se bavim proxyjem da se odere art
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
pa šta tražiš ako imaš? šta zafrkavaš ljude? šta ispituješ dali se može pa da javiš? nekužim.
ili samo izmišljaš. da nisi spomenio proxi možda bi ti i povjerovao na ovaj zadnji post da stvarno znaš.
 
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Gle nemoj se zanosit neznam dal si tu pratio sta sam rekao za diogen da ce to rijesit jer imaju znalca u ekipi nebi sad u sirinu,a taj sta je znalac ima dionice i u baklji.To se zato i sa bakljom dogada isto ko i sa diogenom.Govorim za mac,neznam dal on resava i m3u.
Nisam se vec dugo cuo sa njim pa nisam u toku sad hahaaa.
Makar vidim da vi jos ne svacate bit stvari i to dosta vas kako to jos moze funkcionirati.
Mislim da oko 95% ljudi sta se vrti oko iptv nije shvatio, a natuknuli smo ovdje dvojica.Mislim da i gazde panela jos ne shvacaju to tako uzivajmo.
Picek je spasio Baklju propasti.. i nitko drugi.. Dobar dio kanala kupuje od Evelina.. ima i saradnje istina.. i to je sve.. On je znalac u svojoj oblasti koju je upotrijebio i kod Baklje, a rekoh, vlasnik Baklje je obican retard, hajmo rec sposoban samo da bude resleller ali zivot ga nagradio :)
 
Последно уредено:
Член од
19 февруари 2024
Мислења
6
Поени од реакции
3
Ja bi molio ako može lista,hvala

Poslano sa mog LE2123 koristeći Tapatalk
 
Член од
13 јули 2015
Мислења
158
Поени од реакции
20
Zdr kako moze ednom.lista sa .ts sa user agent MX PLAYER telefon radi
a na firestick SMART IPTV NE RADI I NA MX PLAYER NA FIRESTCK NECE .tsl/25.ts|User-Agent=Lavf53.32.100
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.836
Nisu ažurirani kodeci (za .ts-transport stream) ,najver. ažuriraj aplikacije koje ne rade,(nije čudo što je telefon ažuran,to uredno radi Tvoj telefon poslužitelj za lovu)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom