Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 септември 2023
Мислења
14
Поени од реакции
22
Sta je s tobom??? Pa mi bi nešto i gledali? Koji je tvoj cilj. Zajebancija uništavanje?
On je ok.
Cijelo vrijeme i postavlja liste.
Ako moderatori to dozvoljavaju onda je ok.
A koliko vidim to je dozvoljeno.
Moje misljenje je da je to unistavanje listi i nikom tako ne pomaze.
Lijepo brate u pp kome treba lista.
 
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Sta je s tobom??? Pa mi bi nešto i gledali? Koji je tvoj cilj. Zajebancija uništavanje?
kakvo unistavanje ta lista je vec na najmanje 5 telegram grupa i obisla je svijet kao i vecina listi.. unistavanje je pocelo kada je svako dobio alat za skeniranje i kad se pocelo dijelit sve to.. posle je... nema kajanja sad ide kako ide..
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Resetovao sam Android box (4/32,8.1)i izgubio dobar YT .app, mislim da se zvao snTube (bez reklama) ne znam je li bio MOD,prbao Vanced, Re Vanced,ne rade,imali ko ideju. (ja sam ovde dežurna danguba, pa je vreme manje bitno)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sta je s tobom??? Pa mi bi nešto i gledali? Koji je tvoj cilj. Zajebancija uništavanje?
Samo opusteno sve radi fenomenalno nikad bolje i lijepse ma niko nista nemoze unistit da ovdje i milijone listi izbaci.
Jer skenira se drugacije od ovog sad tako samo izbacivajte udri sve van hahaaaa
 
Член од
13 ноември 2020
Мислења
67
Поени од реакции
58
Resetovao sam Android box (4/32,8.1)i izgubio dobar YT .app, mislim da se zvao snTube (bez reklama) ne znam je li bio MOD,prbao Vanced, Re Vanced,ne rade,imali ko ideju. (ja sam ovde dežurna danguba, pa je vreme manje bitno)
YouTube ReVanced v19.04.37
treba app MicroG 0.3.0.234415 za da se najavis
SmartTube v20.90 ili v21.33 Beta
LibreTube v0.21.1
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
14
Поени од реакции
11

Kajgana Shop

На врв Bottom