Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 февруари 2022
Мислења
14
Поени од реакции
10
Поздрав до сите добронамерни членови, тие горе што ме коментираат навистина немаат намера да се расправаат со нив или да им дадат апсолутно значење.Сакам да ве информирам за извлекување на награди, добредојдени сте сите.

Pozdrav za sve dobronamjerne članove, ovi iznad što me komentiraju zaista nemam namjeru da se raspravljam sa njima niti da im apsolutno dajem na značaju.Zelim vas obavjestiti o jednoj nagradnoj igri, svi ste dobro dosli.


moze li kontakt od glavonje?
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
363
Поени од реакции
226
Поздрав до сите добронамерни членови, тие горе што ме коментираат навистина немаат намера да се расправаат со нив или да им дадат апсолутно значење.Сакам да ве информирам за извлекување на награди, добредојдени сте сите.

Pozdrav za sve dobronamjerne članove, ovi iznad što me komentiraju zaista nemam namjeru da se raspravljam sa njima niti da im apsolutno dajem na značaju.Zelim vas obavjestiti o jednoj nagradnoj igri, svi ste dobro dosli.


Koja je igra u pitanju
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Поздрав до сите добронамерни членови, тие горе што ме коментираат навистина немаат намера да се расправаат со нив или да им дадат апсолутно значење.Сакам да ве информирам за извлекување на награди, добредојдени сте сите.

Pozdrav za sve dobronamjerne članove, ovi iznad što me komentiraju zaista nemam namjeru da se raspravljam sa njima niti da im apsolutno dajem na značaju.Zelim vas obavjestiti o jednoj nagradnoj igri, svi ste dobro dosli.


Može li da ja njemu pošaljem njegovih 5 listi, a on meni 50 eura? :D
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Поздрав до сите добронамерни членови, тие горе што ме коментираат навистина немаат намера да се расправаат со нив или да им дадат апсолутно значење.Сакам да ве информирам за:D :angel: :angel: извлекување на награди, добредојдени сте сите.

Pozdrav za sve dobronamjerne članove, ovi iznad što me komentiraju zaista nemam namjeru da se raspravljam sa njima niti da im apsolutno dajem na značaju.Zelim vas obavjestiti o jednoj nagradnoj igri, svi ste dobro dosli.


:D:D :angel: :angel: :angel:
Kako smo svi dobro dosli zadnji put si me tamo na tvom forumu izvredao,da sam dobio na nagradnoj igri listu i izbacio me van sa foruma.A tema bila ono top za mene gdje me rijetki moze prošišat hahaaaa.
A i nije vise neka ne azurira vod bas previse allgames stalker bolja
i
dva brata stalker:angel::angel::angel:
Автоматски споено мислење:

tsp
Il ott global vrhunski stalker to im dijeli
za nagrade
A mozes i arta ak znas
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
562
Поени од реакции
1.353
Kako smo svi dobro dosli zadnji put si me tamo na tvom forumu izvredao,da sam dobio na nagradnoj igri listu i izbacio me van sa foruma.A tema bila ono top za mene gdje me rijetki moze prošišat hahaaaa.
A i nije vise neka ne azurira vod bas previse allgames stalker bolja
i
dva brata stalker:angel::angel::angel:
Автоматски споено мислење:

tsp
Il ott global vrhunski stalker to im dijeli
za nagrade
A mozes i arta ak znas
TSP ima azuran VOD a Placa i Glavonje ne?:oops:
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
...kupis sony android tv, instaliras ott navigator sa eksterni mx player(sa njega skidas titlove), ubacis strane liste...azuriraju sve,slika da ne sporedujemo sa nasih servera...
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Takodjer zelim mu brzi oporavak (y),liste su manje vise vazne ,dodju i odu. I kada pisem preko mobilnog telefona dobijem nervni lom :tapp: o_O
Moram koregirat samog sebe ;) tako je kada pises preko jeftinog mobitela ,nemogu sebi priustiti jedan dobar mobitel a kamoli 4 tevea kao onaj nas kolega ili kako bese njegov kolega ili ..... kako bese ono (n)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Moras da pogodis ko moze vise arti nac u 10 minuta il Elmu986 il Dsuki.:angel:
Pa pošalji koji za rezervu da bude...
Автоматски споено мислење:

art, viet, i ove jaće nisu problem. ja se zajebavam sa bakljom evo pet dana. neće pa neće
Автоматски споено мислење:

moram narodnu malo posortirati
Автоматски споено мислење:

šta je ovo ?

jel to neki naš? šta ima u njemu da vidim dali je dobar?
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa pošalji koji za rezervu da bude...
Автоматски споено мислење:

art, viet, i ove jaće nisu problem. ja se zajebavam sa bakljom evo pet dana. neće pa neće
Автоматски споено мислење:

moram narodnu malo posortirati
Автоматски споено мислење:

šta je ovo ?

jel to neki naš? šta ima u njemu da vidim dali je dobar?
oce pa oce:):angel:
a i narodna vozi
A nije ni ova losa
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom