Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 февруари 2024
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdravo na site.Dali nekoj može da mi isprati dobar m3u8 koj ima albanski kanali.Bi bil mnogu blagodaren ako nekoj može da mi pomogne.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ma ja spominjao gradinu... Ona je sad na meti uveliko, tako da je retkost naći neki da radi na primer u stb, ali i u sf meni na mnogim sad izbacuje loading failed kada hoću da upalim neki program da gledam iako otvori listu, o tome sam pričao, kod mene i višekonekcijske od gradine neće da otvori
Hahaha... Morat će te na obuku kod mene pa će otvarati..
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
173
Поени од реакции
263
Ma ja spominjao gradinu... Ona je sad na meti uveliko, tako da je retkost naći neki da radi na primer u stb, ali i u sf meni na mnogim sad izbacuje loading failed kada hoću da upalim neki program da gledam iako otvori listu, o tome sam pričao, kod mene i višekonekcijske od gradine neće da otvori
Cudi me da nisi savladao te sitne prepreke do sad .mozda kod dux4 1-2 sata obuke sve se otvara SEZAME OTVORI SE...,sala mala nista zlonamjerno
inace meni sve radi
Untitled.jpg
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
173
Поени од реакции
263
Sta to vi jos na vlc gledate
ja uopce ne gledam TV jos manje na pc-u a jos manje ove low budget listice ,VLC je za screenshot only a i inace je jako dobar program ,ako budes trebao mogu ti poslati link za download.:facepalm:

Bas ti hvala za ovaj "url, user i pass", evo ova lista radi i kod mene... :)

Прегледај го приврзокот 405823
neka imas i ti nesto za gledati ako ti stane lista postavicu ti novi user ovdje,dok je mene nikad neces biti bez liste.:oftopik:
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
Ma je al zar nije lijepse na 165 cm gledat nego laptopu.Jedino ako su zene vlasnice daljinskih,e tu onda zavrsava ova prica.
TV program se gleda na android TV-u 55" preko TiViMate, na PC-u i 24" monitoru se gleda iz hobija-zanimacije na SFVIP playeru, VLC playeru, Stalker Portal playeru, GoGoIpTv playeru, EMD playeru, IPTV Smarters playeru, itd... itd....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom