Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
Najbrze azurira allgames, dva brata,ott global.I ta tri servera su top.Stim da su serveri mrak nema da stucne nista.
I da obavezno ih gledat ko stalker onda dolaze do punog sjaja.
Tsp i diogen su me razocarali po tom pitanju,art pogotovo sta se tice vod sekcije.A tsp i diogen imaju isti vod tako da ne vidim razliku neku cak mislim da tsp ljepse rade kanali nego diogen.
A strani meni najbolji koji ima sve od vod koji je brutalni i serije i filmovi isto strasno puno kanala
mag.asztv.com:80
Meni on odgovara jel doslovce svaku seriju i film iz vod mogu titlovat naravno ako postoji titl za nas jezik ,bez obzira na kojem jeziku.
Tako da su meni sad strane liste zanimljivije nego nase.A do njih dolazis samo tako .
ДСУКИ је још увек активан колико видим, могао би некад да позовеш старог пријатеља.
Имам нове ствари које ће вас занимати.
Поздрав свима из далеке Аустралије
 
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
prozivam dux4 i panelrazarac da im podelim listice na po 10 godina zato sto su ok likovi.da nije njih puko bi i ovaj forum.svaka cast matorci meni dragi.
Автоматски споено мислење:

e jbg na godinu .nije 10.omace mi se 0.pozzzzzzz drugari iz sveta IPTV.trenutno nemam vremena a ni volje.al divim se ovoj dvojici gospodina .pozzzzzz za celu kajganu
 
Последно уредено:
Член од
16 јуни 2016
Мислења
945
Поени од реакции
1.692
prozivam dux4 i panelrazarac da im podelim listice na po 10 godina zato sto su ok likovi.da nije njih puko bi i ovaj forum.svaka cast matorci meni dragi.
Автоматски споено мислење:

e jbg na godinu .nije 10.omace mi se 0.pozzzzzzz drugari iz sveta IPTV.trenutno nemam vremena a ni volje.al divim se ovoj dvojici gospodina .pozzzzzz za celu kajganu
pozdrav drug
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
prozivam dux4 i panelrazarac da im podelim listice na po 10 godina zato sto su ok likovi.da nije njih puko bi i ovaj forum.svaka cast matorci meni dragi.
Автоматски споено мислење:

e jbg na godinu .nije 10.omace mi se 0.pozzzzzzz drugari iz sveta IPTV.trenutno nemam vremena a ni volje.al divim se ovoj dvojici gospodina .pozzzzzz za celu kajganu
Pozdrav veliki.. Ako još uvjek radiš sa onom listom od prije. Šalji na pp. Da se malo pogleda. I piši ako tebe nešto treba....
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ДСУКИ је још увек активан колико видим, могао би некад да позовеш старог пријатеља.
Имам нове ствари које ће вас занимати.
Поздрав свима из далеке Аустралије
Velik pozdrav javim ti se za vikend samo ti cuvaj.Taman se ohladio malo od iptv,trijeznim se
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Zdravo, da ne znae nekoj kontakt od gazdata na diogen serverot? fala
Moj prijatelj al ne dijeli testove da te opozorim odmah svi znate kvalitet liste tako da netreba testi.Al ak oces kupit listu mozes proc jeftinije 4 eura mjesecno a bolju cak listu za 60% dobit isto strasan vod a i kanala duplo filmskih i vise ubiti bolja od diogena 100%.Mogu te spojit sa deckom koji je isto ok tip.
 
Последно уредено:

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Само треба да го знаете оригиналниот стрим од Арт, секако дека постои :)

 
Последно уредено:
Член од
24 ноември 2018
Мислења
363
Поени од реакции
226
Pozdrav drustvo dali znate u cemu je problem sto neradi izipizi..i dali imate neku listu koja radi izipizi
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Код:
http://vpn.ottshow.net
Korisnicko ime: eC2vWb
Korisnicka lozinka: Zg5vSG
Автоматски споено мислење:

Pozdrav drustvo dali znate u cemu je problem sto neradi izipizi..i dali imate neku listu koja radi izipizi
Evo izipizi ;)
Njihov web player.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom