Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
poznam osobno gospodina koji gleda art duže od 36 sati hahaha :aplauz:, naravno ja osobno ne gledam tu listu , ali lijepo ju je imat jer je stabilna i bilo bi lijepo da netko stavi blackstar listu čujem da ju nitko nije probio, navodno najbolja lista domaća trenutno https://blackstar.ovh/c/
Poznam i ja. Hahaha.. Vidim ga svako jutro u ogledalu.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Njega smo izbusili popreko sad smo tu gdje jesmo.Manjina uziva a ova druga vecina sta se navukla sad azurira hahaaa.
Jedino za dobru sliku to sad vredi da se postavi na jajcata na kajgana i da se svi dive.Vis sta sam primjetio niko nije slikao njihovu apk da ide nije valjda da nemamo takvog znalca ovdje
Mogu i ja da uslikan njihovu app, pa to nije problem hehehe , kažem ja nije muka kao nekad ili kao ovi sad što se štite kao ottshow i njemu slični iako i ottshow ima svoje app ne rade posao ne pušta to ništa što se pronađe da navodno radi
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Izgleda da smo stara garda svi jos zivi hahaaaa pozdrav za mugija,izgleda kajgana na jajcata primamljivo mjesto okupljanja.Tu nas vezu mnoga poznanstva.Jest da su 90% bila lazna to smo iskusili svih ovih godina.Al uci se na greskama, zanat se uci dok si ziv.
Bitno da svi sve imamo.Ima tu mijesanih brakova tako da svak o svakom znade sve.
Автоматски споено мислење:

Mogu i ja da uslikan njihovu app, pa to nije problem hehehe , kažem ja nije muka kao nekad ili kao ovi sad što se štite kao ottshow i njemu slični iako i ottshow ima svoje app ne rade posao ne pušta to ništa što se pronađe da navodno radi
Nisam te razumio sta gradina ti ne radi il radi posvuda.Ja koliko vidim radi stalker,radi lista tako da ide mirek jos
Автоматски споено мислење:

Poznam i ja. Hahaha.. Vidim ga svako jutro u ogledalu.
To je dobro kad ga nebus videl onda bu uzbuna hahaaaaa
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Izgleda da smo stara garda svi jos zivi hahaaaa pozdrav za mugija,izgleda kajgana na jajcata primamljivo mjesto okupljanja.Tu nas vezu mnoga poznanstva.Jest da su 90% bila lazna to smo iskusili svih ovih godina.Al uci se na greskama, zanat se uci dok si ziv.
Bitno da svi sve imamo.Ima tu mijesanih brakova tako da svak o svakom znade sve.
Автоматски споено мислење:


Nisam te razumio sta gradina ti ne radi il radi posvuda.Ja koliko vidim radi stalker,radi lista tako da ide mirek jos
Автоматски споено мислење:


To je dobro kad ga nebus videl onda bu uzbuna hahaaaaa
Da ne edituje sve, odgovoriću na moje, ma ne radi nigde tj. Samo u sfvip radi
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Izgleda da smo stara garda svi jos zivi hahaaaa pozdrav za mugija,izgleda kajgana na jajcata primamljivo mjesto okupljanja.Tu nas vezu mnoga poznanstva.Jest da su 90% bila lazna to smo iskusili svih ovih godina.Al uci se na greskama, zanat se uci dok si ziv.
Bitno da svi sve imamo.Ima tu mijesanih brakova tako da svak o svakom znade sve.
Автоматски споено мислење:


Nisam te razumio sta gradina ti ne radi il radi posvuda.Ja koliko vidim radi stalker,radi lista tako da ide mirek jos
Автоматски споено мислење:


To je dobro kad ga nebus videl onda bu uzbuna hahaaaaa
Vidi ti matorog,ma daj ne flozofiraj...Gledas liste od 1 konekcije na macove,a izigravas velikog poznavaoca IPTV.Zahvali dobrim ljudima sto ti podele po koji mac.
Автоматски споено мислење:

Da ne edituje sve, odgovoriću na moje, ma ne radi nigde tj. Samo u sfvip radi
Gradina radi 100% u sve negove playere ,petica,stb fes yugo45....itd.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja bih ipak rekao max tv ful je ipak za 21 stoljece barem za nas u hr,a ostalo zezancija hobi.
Iako lepotani kako bi kazao jedan moj prijatelj doktor.
Pita me kako si?Ja mu kazem ok za sad.
A on mi dade metar obicni metar i kaze aj se nadi godine pretvori u cm i sad oznaci dokle mislis da ces zivit.
Ja podcrtam veli on to ti 27 cm ostalo samo.Dobro razmisli kako ces tih 27 cm sad prezivit.Tako nije iptv vao neki sad.
Kako kaze moj unuk cista glupost.
Znaci posto smo godina proizvodnja tu negdje svi se vrtimo oko 30 cm vise manje hahaaaa.
Автоматски споено мислење:

Vidi ti matorog,ma daj ne flozofiraj...Gledas liste od 1 konekcije na macove,a izigravas velikog poznavaoca IPTV.Zahvali dobrim ljudima sto ti podele po koji mac.
Автоматски споено мислење:


Gradina radi 100% u sve negove playere ,petica,stb fes yugo45....itd.
Ne gledam dva brata na mac onog sta si ti tu cimao vidim postove sta si moljakao
Oces da ti slikam.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
535
Поени од реакции
323
Nekoj da mi prati mak od pro.ipcover na pp
Fala


Sent from my PPA-LX2 using Tapatalk
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
77
Поени од реакции
278

Kajgana Shop

На врв Bottom