Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Hahaha u dilemu si u jedan trenutak hoces da stavis nesto na ovi del foruma (sf)da gledat u drugi moment hoces niko nista da ne iznosi van .hehehe.Da znas nema devojka koja je malo u drugo stanje ili je ili nije.A kad stavis vec jedan put sve vec se vrti tako da nemozes kontrolisati nista - to te zeza nisi Bog nakraj i ti ce zavursis kod Lucifer .hahahaha.A za pravila nema sta da pricas ti sam gi kursis stalno ulazis u provil koristnika zezas gi i drugi stvari gde ima to samo kod tebe zato nakraj ce zavsis Sam tamo -toje tvoja karma.hahaha
Divak,ti me uvek slatko nasmejes:lolzz:,znas da sam uvek bio protiv bana kada ti u pitanju.dok ne preteras....a moram da udjem i vidim koliko nika koristis,kako bi inace znao da si ti bio ovo,pored standardnog banovanog nika,i blokirao ceo ip rang na tvoju staticku ip..da nemozes da priviris...

Ashampoo_Snap_2016.10.22_23h28m43s_002_.png

da tako rade i ovde nebi ti imao 5 nika,a i ostali, i tema licila na ovo nasta lici....
 
Последно уредено:
Член од
21 октомври 2016
Мислења
70
Поени од реакции
30
ti me uvek divak slatko nasmejes:lolzz:,znas da sam uvek bio protiv bana kada ti u pitanju.....a moram da udjem i vidim koliko nika koristis,kako bi inace znao da si ti bio ovo,pored standardnog banovanog nika,i blokirao ceo ip rang..da nemozes da priviris...

Прегледај го приврзокот 158544

da tako rade i ovde nebi ti imao 5 nika,a i ostali, i tema licila na ovo nasta lici....
Svaki gleda da izcepa nesto ot neko to je njegovo pravo sa 5 - 3 nika bez veze nemozes gi sudite ljudi sta radat kad ti gi jebas i oni uzimat kontramera ti sta mislis da tako ce ostavat da im se guzis i niko nema da ti stavi prstic.hehehe zaboravi.
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
upload_2016-10-22_23-45-0.png [DOUBLEPOST=1477172926][/DOUBLEPOST]Koja li je ovo lista ?! :D
upload_2016-10-22_23-48-37.png [DOUBLEPOST=1477173164][/DOUBLEPOST]Nesto za neuroticne ! :D
upload_2016-10-22_23-52-37.png
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom