Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Последно уредено:
Член од
13 февруари 2015
Мислења
79
Поени од реакции
167
Ne preteruj... Opet se igras sa photoshop-om :D[DOUBLEPOST=1477169310][/DOUBLEPOST]
Priznajem da nisu, ali zivot ide dalje, bice mozda jos toga za slikanje ! :P :D[DOUBLEPOST=1477168509][/DOUBLEPOST]Mozda nesto ovako ! ;)
Прегледај го приврзокот 158525[DOUBLEPOST=1477168923][/DOUBLEPOST]Ili ovako ! ;)
Прегледај го приврзокот 158526
Joooj nisi trebao Fox slikati. Sad kad te zatrpa slikama dvadesetak Foxova :D
 
Последно уредено:
T

tissot75

Гостин
slazem se sa tim ......slazem se i da su unistene neke decije liste koje su radile 7 meseci a koje su prekopirane odavde i postavljene ovde....

Прегледај го приврзокот 158522

ja nisam nimalo ostecen jer to negledam niti sam ikada gledao ...ali su osteceni mnogi kojima je to bilo super......
nekima je cilj da unistavaju liste ,umesto da podele na poruku i svi da imaju vajde..a usput da pricaju da sam vlasnik exe neta,vieta ili sta vec da prodajem liste i tome slicno...ali dobro nismo svi isti i ne razmisljamo isto...

ja bi ovde resio situaciju za 24 sata,ali ok...
Ove liste su bile dostupne svim clanovima SF-a ili druzini ? Pa znaci odabrani clan je to objavio !!!
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Ove liste su bile dostupne svim clanovima SF-a ili druzini ? Pa znaci odabrani clan je to objavio !!!
druzini od oko 60 njih,i nekaje svako dao jos dvojici na pp to je vec blizu 200....ali to je manje bitno...bitno je da je ovo stajalo u prvom postu...a posle se neko pita sto je banovan...

Ashampoo_Snap_2016.10.22_23h04m44s_001_.png
i da mi je brat bio bi banovan...Crow iako mi je bio prijatelj je odstranjen samo zato sto je objavio na drugom forumu,tacnije ovde, Vektor listu,koju nije on nasao nego prekopirao odatle.....zbog jedne jedine liste,ali red je red...

pravila mora da se postuju,tako i ovde isto predlazem,ok je to demokratija ali mora imati granice...

to je razlog zastosmo mi kvni na nekoga,pa nek nas zove i sektom ili kako vec,usput pomazemo svima koliko je u nasim mogucnostima.....i liste nam traju dugo....

hihihi......ma pusti Burmane golf.necu vise slike postavljati da me mrze ljudi,samo me izazivas.....ja vise gledam ovo....
prenos za svaku utakmicu ponaosob...
1.png 2.png
samo cekas pocetak..... 3.png

a i ovaj multi je bolji od bt sport..... 4.png

5.png toliko za sada......oticicu u slikare a nije to moj fax....:lolzz:
 
Последно уредено:
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
druzini od oko 60 njih,i nekaje svako dao jos dvojici na pp to je vec blizu 200....ali to je manje bitno...bitno je da je ovo stajalo u prvom postu...a posle se neko pita sto je banovan...

Прегледај го приврзокот 158530
i da mi je brat bio bi banovan...Crow iako mi je bio prijatelj je odstranjen samo zato sto je objavio na drugom forumu Vektor listu,koju nije on nasao nego prekopirao odatle.....zbog jedne jedine liste,ali red je red...

pravila mora da se postuju,tako i ovde isto predlazem,ok je to demokratija ali mora imati granice...

hihihi......ma pusti Burmane golf.necu vise slike postavljati da me mrze ljudi,samo me izazivas.....ja vise gledam ovo....
prenos za svaku utakmicu ponaosob...
Прегледај го приврзокот 158533 Прегледај го приврзокот 158534
samo cekas pocetak..... Прегледај го приврзокот 158535

a i ovaj multi je bolji od bt sport..... Прегледај го приврзокот 158536

Прегледај го приврзокот 158537 toliko za sada......oticicu u slikare a nije to moj fax....:lolzz:
Mogu ti reci da imas potencijala ! :D
 
Член од
21 октомври 2016
Мислења
70
Поени од реакции
30
druzini od oko 60 njih,i nekaje svako dao jos dvojici na pp to je vec blizu 200....ali to je manje bitno...bitno je da je ovo stajalo u prvom postu...a posle se neko pita sto je banovan...

Прегледај го приврзокот 158530
i da mi je brat bio bi banovan...Crow iako mi je bio prijatelj je odstranjen samo zato sto je objavio na drugom forumu Vektor listu,koju nije on nasao nego prekopirao odatle.....zbog jedne jedine liste,ali red je red...

pravila mora da se postuju,tako i ovde isto predlazem,ok je to demokratija ali mora imati granice...

hihihi......ma pusti Burmane golf.necu vise slike postavljati da me mrze ljudi,samo me izazivas.....ja vise gledam ovo....
prenos za svaku utakmicu ponaosob...
Прегледај го приврзокот 158533 Прегледај го приврзокот 158534
samo cekas pocetak..... Прегледај го приврзокот 158535

a i ovaj multi je bolji od bt sport..... Прегледај го приврзокот 158536

Прегледај го приврзокот 158537 toliko za sada......oticicu u slikare a nije to moj fax....:lolzz:
Hahaha u dilemu si u jedan trenutak hoces da stavis nesto na ovi del foruma (sf)da gledat u drugi moment hoces niko nista da ne iznosi van .hehehe.Da znas nema devojka koja je malo u drugo stanje ili je ili nije.A kad stavis vec jedan put sve vec se vrti tako da nemozes kontrolisati nista - to te zeza nisi Bog nakraj i ti ce zavursis kod Lucifer .hahahaha.A za pravila nema sta da pricas ti sam gi kursis stalno ulazis u provil koristnika zezas gi i drugi stvari gde ima to samo kod tebe zato nakraj ce zavsis Sam tamo -toje tvoja karma.hahaha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom