Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
izvini nerazumijem koje postavio javno de objasni[DOUBLEPOST=1475256165][/DOUBLEPOST]ok upravu sii strane su mislio sam da nece skoditi ,i nisu izvucene snikakvim kombom listom ili scanerom[DOUBLEPOST=1475256316][/DOUBLEPOST]naruzio si me reakao si sve sto si imao mozemo li dalje
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
330
Поени од реакции
554
Pa da li ti razumes uopste kako to funkconise? Stvarno Vas ne razumem, nemoguce je da ste toliko glupi. Covek bukvalno krade necije liste koje je neko platio da gleda a vi idioti se zalite zasto vam lista trza. Pa gospodo idioti ne trza vama niste je vi platili. Trza onim koji su platili a onda vlasnik promeni taj user ili pass u nesto drugo i vama ne radi vise. Gospodo idioti vidi se ko gleda listu, ako je Zoran iz Srbije kupio listu a gleda je Kazuaki iz Japana normalno da ce je vlasnik ugasit.

Kakav tester pa nisu dsuki i international vlasnici servera samo sitni lopovi koji udju u panel i mozda ponekad naprave test dok ih vlasnik ne izbaci i blokira im IP zauvek.

Mozete da pljujete po meni ali ovo je jedina i prava istina.

Najbolje u svemu je sto su vlasnici tih panela takodje prisutni na forumima :D

Evo ja ih znam nekoliko koji su registrovani ovde na sf i kod sultana, sute i gledaju sta se radi ... crkavaju od smjeha
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Najbolje u svemu je sto su vlasnici tih panela takodje prisutni na forumima :D

Evo ja ih znam nekoliko koji su registrovani ovde na sf i kod sultana, sute i gledaju sta se radi ... crkavaju od smjeha
A, uzimaju li oni pare od tih panela ?
I bas da crkavaju od smeha - ne bih rekao ! ;)
 
Член од
1 септември 2016
Мислења
159
Поени од реакции
659
Najbolje u svemu je sto su vlasnici tih panela takodje prisutni na forumima :D

Evo ja ih znam nekoliko koji su registrovani ovde na sf i kod sultana, sute i gledaju sta se radi ... crkavaju od smjeha
Najsmesnije je ka vlasnik panela stavi vrlo jednostavan user/pass na panel a slozeni na liste.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
tu je master nika car ,po meni najbolji dva eura na mjesec ,posteno samo da pokrije troskove i nesto da mu ostane,i[DOUBLEPOST=1475257640][/DOUBLEPOST]sad racunajte ovako ulta web 4500 usera po 12 eura
pa kontajte koja je to lova ,5 bankovnih racuna . a decku 28 godina . neplaca ni centa poreza
http://ULTRAIPTV.NET:80
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
330
Поени од реакции
554
i ja crkavam od smijeha ,kad im vidim panel ko na dlanu ,plus ,ima ih toliko glupih vjerovo ili ne ,bankovne racune drze u ftp faijlovima ,uplatnice sve ludnica
Sve je to meni poznato jer sam i sam nekad radio te stvari, nalazio sam brojeve bankovnih racuna sve sa loginima i lovom na njima :)
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
tu je master nika car ,po meni najbolji dva eura na mjesec ,posteno samo da pokrije troskove i nesto da mu ostane,i[DOUBLEPOST=1475257640][/DOUBLEPOST]sad racunajte ovako ulta web 4500 usera po 12 eura
pa kontajte koja je to lova ,5 bankovnih racuna . a decku 28 godina . neplaca ni centa poreza
http://ULTRAIPTV.NET:80
Za svakog opeljesenog alavog imas pivo ! :D
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
da
a narod nek rinta i crnci[DOUBLEPOST=1475257864][/DOUBLEPOST]gdje je crow jeli uopste ziv ,ako lova nije u pitanju gdje je ,crow pokazi se ,
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
330
Поени од реакции
554
A, uzimaju li oni pare od tih panela ?
I bas da crkavaju od smeha - ne bih rekao ! ;)
druze svaki admin vidi ko mu se konektuje u roku od 15 minuta moze sve duple konekcije da pogasi, plus ima zastita koja cim se pojavi dupla konekcija ip bude banovan ... siguran sam da to i sam znas.[DOUBLEPOST=1475257921][/DOUBLEPOST]
Najsmesnije je ka vlasnik panela stavi vrlo jednostavan user/pass na panel a slozeni na liste.
i to ima svoje razloge, nisu oni bas tako glupi kako raja misli
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
Грешиш пријателе, не си свесен што се имам :). Доволнa е само оваа листа:


Побарај таму каде треба и ќе добиеш од некого во соодветна тема.

Exp 19.09.2017
Код:
http://22.5555pro.com:8080/get.php?&username=tomy7022&password=98722&type=m3u
pa neznam sto ce ti cine+select 1,2,3,4,5 pa tu su svaki dan jedan te isti film ali svaki dan hahahah I ti meni to pokazujes uredu je svaka cast imas dobru listu
 

Kajgana Shop

На врв Bottom