Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јули 2024
Мислења
51
Поени од реакции
72
Nisam znao da ti imas svoj server. Ako nije tajna o kojem serveru se radi.
ili sam pogresno protumacio to oko visekonekcijskih listi.
LP
Nemam ja svoj server, ok nema veze ionako te liste nisu full vecina je to reselerska sta trampaju izmedu sebe.Vidim da ti forumi vise uopste nemaju nikakvog smisla sve isfurano copi paste se objavljuje.Nekolicina njih se muci kopira gore.Ciste gluposti se stavljaju gore.A sta se tice gazdi panela oni su svi povezani.Zna se puno puta dogodit ovdje na kajgani dode tip nula postova i trazi odredeni server da vidi dal zastita funkcionira.Iako iptv je otisao jako jako daleko i vise im ne pali zastita paneli.
Za 10 sekundi sta ti srce zeli imas na taci.
 
Последно уредено:
Член од
8 август 2022
Мислења
39
Поени од реакции
51
Nemam ja svoj server, ok nema veze ionako te liste nisu full vecina je to reselerska sta trampaju izmedu sebe.Vidim da ti forumi vise uopste nemaju nikakvog smisla sve isfurano copi paste se objavljuje.Nekolicina njih se muci kopira gore.Ciste gluposti se stavljaju gore.A sta se tice gazdi panela oni su svi povezani.Zna se puno puta dogodit ovdje na kajgani dode tip nula postova i trazi odredeni server da vidi dal zastita funkcionira.Iako iptv je otisao jako jako daleko i vise im ne pali zastita paneli.
Za 10 sekundi sta ti srce zeli imas na taci.
A sta te to cudi, vidis da je sve u rasulu, nikad gore nego sada u IPTV svijetu. Svi ce celice i dokazuju sa tudjim radom, nema tu srece.
Zastita panela nikad nije bila upitna, nego znanje i snalazljivost.
A gazde njuskaju po forumima i traze svoje liste da imaju uvid u situaciju, pokusavaju zastiti svoje servere. To se da primjetit kad se ucestalo objavljuju liste jednog te istog servera pa na kraju block.
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
492
Поени од реакции
797
CT Eagles Evolution MBY v.2.2.1.7 imali neko neki config. da bi probao ovaj skener jel vala
scener je javan ako neko treba
 
Член од
13 мај 2013
Мислења
41
Поени од реакции
12
Некој да препорача добра листа и стабилна и да не сецка.
 
Член од
12 август 2020
Мислења
65
Поени од реакции
64
Molam, ako e mozno, neka mi napise nekoj od adminite, ovde ili na privatna poraka, zosto bewv baniran edna nedela, a spored mene ne sum napravil nisto loso. Blagodaram
 

Kajgana Shop

На врв Bottom