Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
29 јули 2024
Мислења
5
Поени од реакции
0
Ok za vikend cemo na malo moderniji nacin prikazat,pustit cemo ga 30 min da vidimo koliko ce ih ulovit,al sa ob.Nadam se da cu imat toliko vremena,a ti nemoj vredat Elmu niko vam nije kriv sta tamo zalazite.
Elmo se snasao sad kome krivo kome milo,svaki ima sansu vodit forum.
suki sto branis elmu jesi ti njgov spijun onaj debil on ima samo korsiti od vas jer sve pogasio liste sada ce ti prodavati njegovo ajde idi lizi mu paptku ti i ostali koji ste kod njega
 
Член од
16 јули 2024
Мислења
12
Поени од реакции
12
suki sto branis elmu jesi ti njgov spijun onaj debil on ima samo korsiti od vas jer sve pogasio liste sada ce ti prodavati njegovo ajde idi lizi mu paptku ti i ostali koji ste kod njega
Nikoga ja ne branim,samo bi jednom trebalo stat na loptu i prestat vrijedat.Prestari smo vec za te gluposti.
A lista mu ko i sve druge ja ju gledam evo slike.A nisam tamo kod njega ja imam drustvo na skype jes da nas malo a sve gospoda decki.Vec smo ko braca.
 
Последно уредено:
Член од
29 јули 2024
Мислења
5
Поени од реакции
0
Nikoga ja ne branim,samo bi jednom trebalo stat na loptu i prestat vrijedat.Prestari smo vec za te gluposti.
A lista mu ko i sve druge ja ju gledam evo slike.A nisam tamo kod njega ja imam drustvo na skype jes da nas malo a sve gospoda decki.Vec smo ko braca.
Nevredjamo mi nikog ali onog treba vredjati jer ljudi du na njegov forum dodju do 50 posya i on ih blokira znaci nije cpvek nego je necovek jer znamo mi dobro jos kada je bio ovde sta je sve svakog vredjao i molio ljude d aodu na njegov forum kako bi zaradjivao da budu donatori e to je taj elmu koji iskoriscava ljude jer vidis koji su tako debili cim neko ode odmah ga napdaju jer su slabi samo oni da imaju liste ali mise snalazimo makar imamo i mi neki skener da skeniramo ja radim na ob2 i uspesno imam liste a taj elmu sve pogasio jel su ti tako bas budale jer sbe izabacise i zatvorise kao onaj ivan i jos njih e to je to kazi elmu da je stoka.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
589
Поени од реакции
1.412
ali mise snalazimo makar imamo i mi neki skener da skeniramo ja radim na ob2 i uspesno imam liste a taj elmu sve pogasio jel su ti tako bas budale jer sbe izabacise i zatvorise kao onaj ivan i jos njih e to je to kazi elmu da je stoka.
Nedavno si rekao da si programer i prodavao svoj skener a sad kukas da je elmu sve pogasio:)
A da ne govorimo kakve uvrede si nam slao. Ako ti treba lista,zatrazi lijepo i uvijek se nadje neko da posalje.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom