Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Svim clanovima Kajgana foruma ljep pozdrav i svako dobro zelim kako vama tako i vasim najmilijima

Nisam bio logovan na Kajgana forumu vise od 2g ali sad jednostavno moram ujedno imam potrebu da se oglasim povodom mog velikog prijatelja i covjeka @saskon

Bili smo jako bas jako dobri i mnogo tog iz privatnog zivota znali smo jedan o drugome a druzenje je pocelo jos od 2010 godine pocevsi od Kajgana foruma

Moje saucesce njegovoj porodici .. rodbini i prijateljima

Jako sam potresen jer me napustio moj VELIKI PRIJATELJ I COVJEK naravno i sve nas koji smo ga znali neko manje neko vise

Pocivao u miru bozijem

Pozdrav
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.417
Поени од реакции
2.864
Treba mi m3u combo za EXYU portale (user:pass) što veći. Zahvaljujem
 
Член од
16 јули 2024
Мислења
18
Поени од реакции
13
Moje iskreno saucesce bliznjima i svima koji su se druzili sa njim sve ove godine na kajgana i sf forumu.
“Bila ti laka zemlja…”
 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.326
Поени од реакции
7.799
Svim clanovima Kajgana foruma ljep pozdrav i svako dobro zelim kako vama tako i vasim najmilijima

Nisam bio logovan na Kajgana forumu vise od 2g ali sad jednostavno moram ujedno imam potrebu da se oglasim povodom mog velikog prijatelja i covjeka @saskon

Bili smo jako bas jako dobri i mnogo tog iz privatnog zivota znali smo jedan o drugome a druzenje je pocelo jos od 2010 godine pocevsi od Kajgana foruma

Moje saucesce njegovoj porodici .. rodbini i prijateljima

Jako sam potresen jer me napustio moj VELIKI PRIJATELJ I COVJEK naravno i sve nas koji smo ga znali neko manje neko vise

Pocivao u miru bozijem

Pozdrav
Кога точно починал човеков?
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.215
Поени од реакции
6.825
Evo kupio sam skener of ovog zlocka radi perfekt na sultanovic forum
super reg si se na danasnji dan i kupio scaner ,haha sta reci bas uvjerljivo
Автоматски споено мислење:

neka mu je laka zemlja moje saucesce
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom