Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 ноември 2020
Мислења
27
Поени од реакции
9
zna li ko mozda ima li koji server arene premium u HD kvalitetu 50fps, eventualno FHD 25fps sa malo boljim bitrate-om
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ako ti ne valja, zasto si se onda vise puta javljao korinsickoj sluzbi za test?
To bi ti htio da ti dignem rejting.Sad cu objavit da svi koji ne produze pretplatu tv vieta da cu ih nauciti kako sve gledati.
Znaci otkazite Luc lucu i javite se opa.....
Sta ce mi test sad cu ti sutra sliku okacit u albumu malo je kasno ode spavat.E moj Luc samo nemoj napisat da je test sutra hahahaa.
Автоматски споено мислење:

 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
To bi ti htio da ti dignem rejting.Sad cu objavit da svi koji ne produze pretplatu tv vieta da cu ih nauciti kako sve gledati.
Znaci otkazite Luc lucu i javite se opa.....
Sta ce mi test sad cu ti sutra sliku okacit u albumu malo je kasno ode spavat.E moj Luc samo nemoj napisat da je test sutra hahahaa.
Автоматски споено мислење:
Ma trazio si test, a i pitas ljude okolo imaju li tvviet da ti dadnu na koji sat user/pass. ahhahaha
Ne stoji ti taj nickname nikako
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ma trazio si test, a i pitas ljude okolo imaju li tvviet da ti dadnu na koji sat user/pass. ahhahaha
Ne stoji ti taj nickname nikako
Luc luc hvala ti za test pa nisi trebao na toliko mjeseci dati.Znao sam ja da si ti ok.Ovo desno nisam slikao da nebi izgubio cio dan trazeci kanal ko ga gledao ko zadnji put pa ugasio korisnika hehehe.

 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Luc+Luc ona ip iz N.S. je moja,moram priznati da si tolerantan,a i ne smetam puno.
 
Член од
7 октомври 2020
Мислења
273
Поени од реакции
396
Tvviet je dobra lista bez suvišnih programa ali videoteka je doista siromašna u a cijena je ipak velika u odnosu na druge ponude,šteta da ne daje s dvije konekcije s popustom ja bi je uzeo i imao sam test listu.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Izrazito stabilna lista i SKUPA (za nas penzionere)., inače bilo je testova, test perioda ranije i koristili smo
A sta vise ne daje teste za stb?
Sta sam ja onda ono slikao luc lucu bemti misa sad ni meni nije jasno hahaa.
Pol yuge ima testa po njegovem.
To vec 4 godine pise stalno test hahaaa.
Автоматски споено мислење:

Tvviet je dobra lista bez suvišnih programa ali videoteka je doista siromašna u a cijena je ipak velika u odnosu na druge ponude,šteta da ne daje s dvije konekcije s popustom ja bi je uzeo i imao sam test listu.
To vredi 3 eur ni cent vise.
Автоматски споено мислење:

Tocnije 226 Tv programa i nesto VOD-a...
Kod mene 225 gdje je nestao jedan program nemam pinka ajojjjj najbolji program,e luc luc
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom