Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 ноември 2018
Мислења
266
Поени од реакции
178
Pozdrav svima dali znate da bayiptv ima replay do 10 dana unazan radi ko lud na sve kanale...
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
266
Поени од реакции
178

Attachments

Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
1.954
Поени од реакции
4.720
Инаку Red Devils е една од ретките листи која ги има сите регионални македонски канали.
500.png

Сеуште во поголемиот дел од листи може да се сретнат Sitel2, Sitel3, Kanal 5+, TV 1, канали кои одамна не постојат.
Битно да се има што повеќе канали па макар тие и да не постојат :).
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.222
Поени од реакции
2.478
molim predlog za konfiguraciju laptopa (polovan) do 350 evra ekran 15,6".
Procesor i7, kartica OBAVEZNO da gura Fortnite on line game.
Ostalo standard
Znam da vas ima mladih, ja ne znam koliko je zahtevna ta igra, a unuk bi da deda nabavi, a penzija! I tako.........
Naravno ako je moguće za tu lovu.Hvala svakako!
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom