Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
Arena kako je agresivno krenula preuzece ceo sportski sadrzaj. Izgleda ce biti ko nema arenu nece ni imati sta od sporta da gleda
 
Член од
8 септември 2021
Мислења
28
Поени од реакции
2
Pa ima epg za sve kanale exyu.. Mozda neki bezvezni nema.. Kod mene je sve ful
ima isto i pomijesanih dosta
od svih tih koliko sam vidio dva brata imaju najbolji epg
jedino je problem nemoza se dobiti MAC od njih bar koliko ja vidim, imao sam par mac i svi prestali raditi
a i listu niko neda☺ili nema
Автоматски споено мислење:

Kak skupo kad je gratis,upravo gledam MCI tekmu na njoj.
si uspio gledati na MAC ili m3u
 
Последно уредено:
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Arena kako je agresivno krenula preuzece ceo sportski sadrzaj. Izgleda ce biti ko nema arenu nece ni imati sta od sporta da gleda
Pozadi njih je Srbski Telekom a pozadi Telekoma je država, tako da financije nisu problem dok porezki obveznici plaćanju.Gledam da se sad proširuju u Makedoniju MSat također od Srbskog Telekoma ,sat platforma namenjena za Makedonsko tržište.
 
Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
Pozadi njih je Srbski Telekom a pozadi Telekoma je država, tako da financije nisu problem dok porezki obveznici plaćanju.Gledam da se sad proširuju u Makedoniju MSat također od Srbskog Telekoma ,sat platforma namenjena za Makedonsko tržište.
Sve si lepo rekao,dok ima para ima i muzike. Meni je zao sto ce sport klub da propadne,ali tesko je se boriti protiv bilo koje drzavbe firme pa tako i u ovom slucaju telekom Srbija lagano gazi konkurenciju
 
Последно уредено од модератор:
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Sve si lepo rekao,dok ima para ima i muzike. Meni je zao sto ce sport klub da propadne,ali tesko je se boriti protiv bilo koje drzavbe firme pa tako i u ovom slucaju telekom Srbija lagano gazi konkurenciju
A vidi United Group su bili odnosno postali bahati kada su bili bez konkurencije,poslovna politika, uvođenje sportskih kanal bez naglašenog koncepta,dodatni troškovi za pretplatnike ,to him se sve obilo o glavi.ArenaSport hmm dok je ova vladajuća struktura biti će ok posle toga videt ćemo.Valjda se neće uobraziti kao United Group
 
Последно уредено од модератор:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ima isto i pomijesanih dosta
od svih tih koliko sam vidio dva brata imaju najbolji epg
jedino je problem nemoza se dobiti MAC od njih bar koliko ja vidim, imao sam par mac i svi prestali raditi
a i listu niko neda☺ili nema
Автоматски споено мислење:


si uspio gledati na MAC ili m3u
Marko nekako se previse za dva brata informiras od tvojih postova 70% je pitanje dal vam radi brothers ili ti ga dva brata.Ja da sam gazda dva brata i da neko napise ja ga gledam ,a zastita ono na nivou,i mene bi interesiralo pa di mi curi ,a sve sam uradio.Bez zamere ja sam se nadavao lista al vrijeme je da se u krugu bliznjih i prijatelja nesto i zastiti i precuti.
 
Член од
8 септември 2021
Мислења
28
Поени од реакции
2
hah
Marko nekako se previse za dva brata informiras od tvojih postova 70% je pitanje dal vam radi brothers ili ti ga dva brata.Ja da sam gazda dva brata i da neko napise ja ga gledam ,a zastita ono na nivou,i mene bi interesiralo pa di mi curi ,a sve sam uradio.Bez zamere ja sam se nadavao lista al vrijeme je da se u krugu bliznjih i prijatelja nesto i zastiti i precuti.
ha ha bio sam zadovoljan sa njma samo kazem nemogu ih dobiti da mi radi
a koga god pitam nema listu od njih da mi da imam ja i od ott.global-telecom tamo nemam problema
samo mi nje to isto kanali sudobri ali videoteka ne bas
Автоматски споено мислење:

isto tako ako imaš bitku bio bi zahvalan
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
hah

ha ha bio sam zadovoljan sa njma samo kazem nemogu ih dobiti da mi radi
a koga god pitam nema listu od njih da mi da imam ja i od ott.global-telecom tamo nemam problema
samo mi nje to isto kanali sudobri ali videoteka ne bas
Автоматски споено мислење:

isto tako ako imaš bitku bio bi zahvalan
Dva brata i global koriste isti epg
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
hah

ha ha bio sam zadovoljan sa njma samo kazem nemogu ih dobiti da mi radi
a koga god pitam nema listu od njih da mi da imam ja i od ott.global-telecom tamo nemam problema
samo mi nje to isto kanali sudobri ali videoteka ne bas
Автоматски споено мислење:

isto tako ako imaš bitku bio bi zahvalan
Marko Marko,u proslom postu napises,od svih koje sam pogledao najbolji EPG je kod brace a sad ti ne radi.Pa gledaj ove koji rade,kad je ,,dzaba,,ne bira se mnogo.Bira se kad se placa ili kad se izvoljeva. :kajgana:
 
Член од
8 септември 2021
Мислења
28
Поени од реакции
2
Marko Marko,u proslom postu napises,od svih koje sam pogledao najbolji EPG je kod brace a sad ti ne radi.Pa gledaj ove koji rade,kad je ,,dzaba,,ne bira se mnogo.Bira se kad se placa ili kad se izvoljeva. :kajgana:
I imam listu koja radi, ustvari imam par global, art, balkan, tako da mi nije da dobijem listu samo da imam.
pa trazom ono sto je dobro jer nemogu dobiti ni kada skeniram
Bas mi je i jedan ponudio listu od globalala, pa sam mu rekao da netrebam trenutno jer imam listu koja radi (zahvaljujem jos jednom ovim putem)
Kad drugi imaju muzicke zelje nije problem, a sada je problem kada ja trazim listu koju bi htjeo imati
Ako nise u mogucnosti ispuniti zelju ili ako ih stitie, onda bar recite da se ne traže te liste a ne odmah ljude napadati
kao sto rekoh od 2brata vec neko vrijeme nemogu dobiti listu pa ako netko ima bio bi zahvalan
ili od bitke. Eto to je moja muzicka zelja pa ako netko moze da je ispuni zahvaljujem
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom