Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Hvala puno na odgovoru.

A gde mogu da nađem nekog od njih, imaju svoj sajt, ili neki kontakt gde mogu da se čujem sa njima?

I da, značilo bi mi, ako bi moglo sa jednom pretplatom na godinu da se gleda bar na dva tv-a istovremeno. Epg mi nije nešto bitan, više mi je bitniji kvalitet slike. I naravno da je kvalitet kanala stabilan, a ne kao kod većine, kada je neki gledaniji sportski događaj, smanje kvalitet da bude skoro nemoguće gledati.
Автоматски споено мислење:


A gde mogu da nađem njega?
Sa zdravom hranom ako oces ja te spojim cujem se svaki dan sa njim.
 
Член од
28 ноември 2020
Мислења
27
Поени од реакции
9
da li je bolje gledati arene na 50 fps u rezoluciji 1280x720, ili na 25 fps u rezoluciji 1920x1080
(ono su hrvatske arene na 50 fps u rezoluciji 1920x1080)
bar je meni uvijek bilo bolje gledati 50fps u HD nego 25fps u FHD, sto se tiče sporta,zato i ganjam arene u 50fps,a za ostalo bolje FHD
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Nov sam ovde na ovom forumu, ali već dugo koristim IPTV i aktivan sam na nekim drugim forumima, ali nema veze...

Da li imate kontakt možda od ovih nekih drugih?
Pa sto onda kupujes,kad si aktivan.Ima toga free.....rekao bih da ti je samo user nov, nacin komunikacije mi je nesto poznat.
 
Член од
13 март 2018
Мислења
37
Поени од реакции
8
kako može da se nadje lista servera za sken u OB.da li ima neka grupa ili program za pronalaženje istih.???
 
Член од
15 август 2021
Мислења
6
Поени од реакции
2
Pa sto onda kupujes,kad si aktivan.Ima toga free.....rekao bih da ti je samo user nov, nacin komunikacije mi je nesto poznat.
Kupujem, jer ne mogu da se zezam, najviše mi za ćaleta, pa kada nešto krene da šteka, odmah me zove, a to može da bude i po par puta na dan. Ovako, lakše mi ja da platim za kvalitetnu listu, nego da se zezam svako malo.
 
Член од
7 октомври 2020
Мислења
271
Поени од реакции
388
ah ko ima kontakt neke liste i jos se hvali a sto se tice te zdravehrane nije uopste stabilna i nije bog zna sto.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Kupujem, jer ne mogu da se zezam, najviše mi za ćaleta, pa kada nešto krene da šteka, odmah me zove, a to može da bude i po par puta na dan. Ovako, lakše mi ja da platim za kvalitetnu listu, nego da se zezam svako malo.
Pa ako si u Srbiji ima cale sigurno fiksni,uzmes telekom iptv i sljaka ko....nego nekako mi te price....
 
Член од
15 август 2021
Мислења
6
Поени од реакции
2
Pa ako si u Srbiji ima cale sigurno fiksni,uzmes telekom iptv i sljaka ko....nego nekako mi te price....
Nisam u Srbiji... Švedska je u pitanju. A to što ovde većini svašta pada na pamet i ostale teorije zavere, zato smo i došli dotle gde smo sada. Ako možeß da pomogneš, hvala, a ako ne, hvala oprt, samo me zaobiđi sa tim teorijama zavere. Pozdrav.
Автоматски споено мислење:

Ti si neki uncut, znaš li Ti uopšte šta je TV VIET?Kupiš mesec dana pa vidiš,.
A tv viet je stvarno dobar i što se tiče kvaliteta i svega. Njega sam koristio oko godinu dana i imam samo reči hvale. Jedino što je cena veća, ali i vredi. Ako ne nađem ništa jeftinije, najverovatnije ću ponovo kod njih da uplatim godinu dana.
 
Член од
2 март 2018
Мислења
272
Поени од реакции
329
Pozz forumasi….da nema ko original stream RTV Herc da mi posalje….pozz


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Nisam u Srbiji... Švedska je u pitanju. A to što ovde većini svašta pada na pamet i ostale teorije zavere, zato smo i došli dotle gde smo sada. Ako možeß da pomogneš, hvala, a ako ne, hvala oprt, samo me zaobiđi sa tim teorijama zavere. Pozdrav.
Автоматски споено мислење:


A tv viet je stvarno dobar i što se tiče kvaliteta i svega. Njega sam koristio oko godinu dana i imam samo reči hvale. Jedino što je cena veća, ali i vredi. Ako ne nađem ništa jeftinije, najverovatnije ću ponovo kod njih da uplatim godinu dana.
Pa tako reci,imas ti da kupis, nije teorija zavere nego konverzacija u cilju razotkrivanja.I uvek upali sory.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom