Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
da,nemaš što podešavati,sve je tu...samo koji želiš jezik
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.202
Поени од реакции
7.736
da,nemaš što podešavati,sve je tu...samo koji želiš jezik
Ама нешто ме зеза
Инсталирав Коди отидов таму систем и фајл менаџер пишав тоа линкот ОК, после пак одам во систем - адонс - инстал фор зип и нејќе никако да влезе во тоа r2bosijek

Помош ако може.

Малку појќе сум глупичок за ова.
 
Член од
11 февруари 2016
Мислења
198
Поени од реакции
78
Dajem 3 liste s videotekom ako netko hocel, moze i zamjena a i ne mora ! Inbox
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.202
Поени од реакции
7.736
probaj odavde skinuti bulid,instaliraš Kodi ne moraš ništa otvarati,instaliraš bulid,onda otvaraš Kodi....
https://drive.google.com/folderview?id=0B8NsWT_CVVI5bDBzaUNRN044X1E&usp=drive_web
Ајде да пробам и ова, само уште нешто да прашам дали истово важи и за андроид ? Мислам на ова EXE фајловиве дали може да се инсталираат преку андроид ? .

Фала ти многу за ова. Сега да пробам и ќе ти пишам дали ми се инсталирало како треба.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.202
Поени од реакции
7.736
Еве јас да кажам за ова оsjek на Kodi. Го пробав и некако не ми се бендиса што некој канали не ми ги отвараше. Prva не ја отвара и ред некој други а ги нема RTS 1, 2 ... Друго малку ми кочеше целото Kodi со ова па решив да го избришам.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Еве јас да кажам за ова оsjek на Kodi. Го пробав и некако не ми се бендиса што некој канали не ми ги отвараше. Prva не ја отвара и ред некој други а ги нема RTS 1, 2 ... Друго малку ми кочеше целото Kodi со ова па решив да го избришам.
Kad nemas dobra lista sve jedno dali ce gledas prez kodi VLC Potplayer ili bilo sta.
 
Член од
7 септември 2008
Мислења
371
Поени од реакции
109
Pifi Pedalot,
А како може да се дојде до добра листа?
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
77
Поени од реакции
279
Pozdrav za sve clanove, nov sam jel ima neko neku listu da mi da, naravno ako moze i ako hoce hvala.Ove koje se objavljuju ovde samo seckaju na vlc-u, unapred zahvalan. Pozdrav.
 
Член од
30 септември 2009
Мислења
199
Поени од реакции
155
Mi treba lista so makedonski kanali . Za vovrat ke dadam super lista .Samo pm
 

Kajgana Shop

На врв Bottom