Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
xaxaxaxaxa ma glup si da bi znao..
Faraone vladaru svjetova prosvjetetitelju. Vozi taj romobil kao izet Fazlinovic i cekaj da ti ko sadaku udjeli.
Cupavi motorista neki neka faca od koje svi trebaju da se plase. E za mene si nula burazeru ravna linija koji god da si.
A vi ste sa sf poznati po tome naljecete ovdje ko laste al niko svoje nesmije ime da kaze, prestavi se ublehasu....
 
Последно уредено од модератор:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ma sve su to skromni alati sa skromnim mogucnostima , OB je zakon, Storm isto, Eagle takodje i Sentry naravno sa dobrim confizima.
Mozda bi bilo zanimljivo da svi napisemo kojim alatima najvise skeniramo, ja licno iako imam gotovo sve iptv bruteforce alate sto postoje koristim :

1. OB 70%
2. Storm 20%
3- Sve ostalo 10%
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
[/QUOTE]

1616795641212.png
Evo jedan za ove baba vange ironce, tutankamone,zamoteane u cefinima a fata 250 listi multiconection za 5 minuta.

Jel vam poznata slika ublehasi provokatori a ne djelite mac ljudima. Znaci posebno pozdravljam ekipu xwork na otvorenom api :)
 
Последно уредено од модератор:

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Ma ti si neka budala ali teska,citas li uopste sta pises?popij lekic budalo retardirana,prozivas peru a ne znas koje,kinjis ostale clanove,svako vece prosipas neku silu,ti si najpametniji.
I ti se tom bogu znaci klanjas :) Pero pojavi se koji si hahahahha
Nebitni ste za mene da vas ima 300 i da ste sve astronauti pisam vam se na hakiranje i tebi i peri eto tako :)
Doso neki pero sta trebamo da mu saginjemo glavu jesi li ti retardiran ili sta. Ljepo sam napisao prestavi se ko si i sta si.
 
Член од
6 ноември 2018
Мислења
87
Поени од реакции
63
Moze i meni koja Lista sa ex yu kanalima kad se vec deli :)

Hvala unapred
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Последно уредено:
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
I ti se tom bogu znaci klanjas :) Pero pojavi se koji si hahahahha
Nebitni ste za mene da vas ima 300 i da ste sve astronauti pisam vam se na hakiranje i tebi i peri eto tako :)
Ne klanjam se ja nikome,mnogo ti
I ti se tom bogu znaci klanjas :) Pero pojavi se koji si hahahahha
Nebitni ste za mene da vas ima 300 i da ste sve astronauti pisam vam se na hakiranje i tebi i peri eto tako :)
Pa kada smo nebitni koji k trazis ovde! Pera je onaj sto ti ga utera..j te pera vise.. :)
 
Последно уредено од модератор:

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Ne klanjam se ja nikome,mnogo ti
Kome lazove reci i odma razrjesimo, nego lakse je tako lagati. Da bih tvoje rjrci imale bilo kakvu validnost prvo nam trebas reci ko si i stasi i prestaviti se.
A ne kao zadnji klosar napuckao cukice ove svoje ovdje pa ovu mumiju nikada niko nije niti je smatrao ozbiljno e cuj tutankamon sasarel je se povukao na vrjeme tako mu i treba .
http://bitkananeretvi.net:8001/panel_api.php?username=danijelkovacevic12@gmail.com&password=CT7PXFQCnw&type=m3u
Mozda nisi skontao a u prevodu mozes da mi se sagnes :)
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Kome lazove reci i odma razrjesimo, nego lakse je tako lagati. Da bih tvoje rjrci imale bilo kakvu validnost prvo nam trebas reci ko si i stasi i prestaviti se.
A ne kao zadnji klosar napuckao cukice ove svoje ovdje pa ovu mumiju nikada niko nije niti je smatrao ozbiljno e cuj tutankamon sasarel je se povukao na vrjeme tako mu i treba .
http://bitkananeretvi.net:8001/panel_api.php?username=danijelkovacevic12@gmail.com&password=CT7PXFQCnw&type=m3u
Xaxaxaxaxa psiho
 

Kajgana Shop

На врв Bottom