Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јуни 2016
Мислења
325
Поени од реакции
219
Mnei stvarno treba jedna ili dvije liste stabilne u smart stavim i gledam ,mi smo daleko na sjeveru 3000 km od kuce pa kad mi ne trza to mi je sve,,imao sam prije 6-7 god placenu krvavo ali je trzalo uvijek cak i cijela jednogodisnja uplata je nestala jer je taj samo ugasio cim smo uplatili ,,10 g muka je bilo imati TV dok nije dsuki1966 mi dao prije 5 godina onu listu jedne sekunde nije zatrzala,svima sam havlio.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Ma dobro elmu kako te nije sramota,covjek greskom postavio,gleda vec 5 godinu i sad se tu kurcis sa njegovom listom.Ako ju imas sta nisi podijelio ljudima a ne neke trecerazredne dajes ljudima,sta ste pojedinci bezobrazni uzas
Jel vidis da sam stavio drugi mac ili si malouman ?
Ja sam poslao 220 listi svima na pm al eto ova dzukela je objavila 11 objavi i ostale sve radi mene boli me briga ja ih i ne gledam, samo nije uredu radi raje sto to gleda i sto ce nekome stvarno koristiti.

I od 220 nijedna ne valja ?
Slusaj traktorista i pilicaru ja koliko sam ljudima ovdje listi podjelio pocevsi od visekonekciskih udpxy fluss astra ti neces u zivotu nikad to imati a kamo li dati nekome. Kakve god da su te liste nije moguce sa od 220 nevalja nijedna evo navescu ti jedan primjer pa nam ti reci sta fali ovoj listi.
 
Последно уредено:
Член од
30 септември 2018
Мислења
25
Поени од реакции
24
Pa ova je baš dobra....
Код:
http://nextv.club:25461/get.php?username=12hma20062002&password=673562356&type=m3u
ja se nebih žalio:):):)
 
Член од
18 октомври 2019
Мислења
53
Поени од реакции
150
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Jel vidis da sam stavio drugi mac ili si malouman ?
Ja sam poslao 220 listi svima na pm al eto ova dzukela je objavila 11 objavi i ostale sve radi mene boli me briga ja ih i ne gledam, samo nije uredu radi raje sto to gleda i sto ce nekome stvarno koristiti.

I od 220 nijedna ne valja ?
Dukela trebao si ju ignor ako si vidio sta je napisao,al ti se trebas pohvalit,sta se nisi hvalio 2016 i dijelio takve liste.Ma ajde zlo mi je od vas pojedinaca ovdje ti si teski pametnjakovic.Kad ti neciju objavis onda si frajer kad tvoje copi paste neko objavi taj je dukela.Bratac tebi fali daska u glavi.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Kod mene nema prvorazredni ili trećerazredni lista, važno je da radi, svi oni koji dobiu od bilo koga da gledaju, trebaju biti zahvalni a ne da biraju, hoću ovu, ovu neću.
E dobice k... vise nek im Pilicar od sad djeli. Ja svoje vrjeme trosim na gluposti da nekome pomognes das nesto i na kkraju opet nevaljas. Eto vam pilicar pa nek djeli on od mene ne trazite vise.
Автоматски споено мислење:

Dukela trebao si ju ignor ako si vidio sta je napisao,al ti se trebas pohvalit,sta se nisi hvalio 2016 i dijelio takve liste.Ma ajde zlo mi je od vas pojedinaca ovdje ti si teski pametnjakovic.Kad ti neciju objavis onda si frajer kad tvoje copi paste neko objavi taj je dukela.Bratac tebi fali daska u glavi.
Perutnine se fataj ostavi me na miru , Cije sam ja sta objavio ajde javno reci od koga sta??????
Ajde pisam ti se na Mariju onu odvratnu.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
E dobice k... vise nek im Pilicar od sad djeli. Ja svoje vrjeme trosim na gluposti da nekome pomognes das nesto i na kkraju opet nevaljas. Eto vam pilicar pa nek djeli on od mene ne trazite vise.
Автоматски споено мислење:


Perutnine se fataj ostavi me na miru matora drtino, Cije sam ja sta objavio ajde javno reci od koga sta??????
Ajde pisam ti se na Mariju onu odvratnu.
Doktor sam za tebe svoj na svome,a ti crven repic samo se pjeni i prati opet iz eu stize lova ti samo puni tamo proracun a ja cu cim vise povuc tvojih para hahaaa
Автоматски споено мислење:

Vozi bolan traktor i uzivaj u poljuprivrednim aktivnostima gaboru matori.
Nemam traktor jebiga ja sam poduzetnik a ne poljoprivrednik bem te smotanog neinformiranog.Em si balavi jer ti mogu biti tata smotanec jedan,ako oces cemo se bost do jutra il dok ne dode marko
 
Член од
18 октомври 2019
Мислења
53
Поени од реакции
150
E dobice k... vise nek im Pilicar od sad djeli. Ja svoje vrjeme trosim na gluposti da nekome pomognes das nesto i na kkraju opet nevaljas. Eto vam pilicar pa nek djeli on od mene ne trazite vise.
Автоматски споено мислење:
Jednom tome moraš stat u kraj ;), mi smo uvijek nezahvalni, ma koliko i šta dobili, zato svi oni koji ti traže i biraju odma na blok, pa makar i ja bio :);)
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Bezveze neke liste sunce li vam kalaisano nemoj da bih mi ko vise trazio ista na pm nek vam ovaj pilicar daje.

 
Последно уредено од модератор:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
tisi dobra srca magloud stare dijelis . obicnom ovdje nikad nikom listu nisi dao .samo valjda kote lize
Sta ce taj da daje nekome taj sam sebi nezna naci.
Автоматски споено мислење:

Sta toga clienportala slikas sa svih kuteva,ko orsiceve golove neki dan svi.
Smiri se repic poceo si gubit kontrolu
Eto koliko si glup uopce nije clientportal. Peradarstvo kazem ti to ti bolje ide uzgoj zivine :):pos::pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom