Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 ноември 2016
Мислења
19
Поени од реакции
23
NE MJESAJ KRUSKE I JABUKE Ja Milutina nikad nisam uzeo u pogresnom kontekstu nijednom niti ces bilo kmoji moj post vidjeti da je protiv njega ikada, to sto se Torpedo i ovaj ironac kite njegovim perjem to je druga stvar, Cak naprotiv cuo sam se sa njim na skype i imali smo ok iskustvo neznam zbog cega mjesasa momka koji nema veze sa ovim.
i netreba niko da ga uzima u usta ,momak je legenda iptv kao i taj losmij i traju desetak godina
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
igrom slucaja poznajem i decka pod nikom losmij pa i od njega se moze nauciti dosta toga,nisi izmislio vrucu vodu
Burazeru na krivog momka se laktas to se posavjetuj sa tim tvojim pajdasima sto iznose iz vipa dok vi pravite slazem se ucio ne ucio danas bilo ko od koga sta imam ja sa tim. Eto vidio si slikao ti ja tu skruptu znaci neko mi je poslao. Ja ti kazem Torpedo sad ako hoces vjeruj ako ne tvoja stvar :)
 
Член од
6 ноември 2016
Мислења
19
Поени од реакции
23
toliko od mene vidimo se drugom prilikom ,puno srece u pronalazenju lista i otkrivanju cari iptv-a
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
reč je o
skripti za VLC player koja rešava token zaštitu kod .m3u listi (naravno uVLC-u)
Jesi to siskama rjesila ili kako ogorelice lepa :)
P.S Javite se imenom i prezimenom svi glumite neke nikove neustrasive momke prekrivene svojim brojnim nalozime kako ovdje na kajgani tako na svakom forumu. Apelujem na administraciju da sve nikove sa iste ip adrese brise jel ovdje se vise nezna ko koga jeb...
 
Член од
6 ноември 2016
Мислења
19
Поени од реакции
23
reč je o
skripti za VLC player koja rešava token zaštitu kod .m3u i MAC listi (naravno uVLC-u)
netacna informacija ,u bilo kom plejeru na windowsu ili mac-u milutinova jer je napravio za oba os a losmijeva na bilo kom plejeru u windowsu

isto to u mpv naprimer
 
Последно уредено од модератор:

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Jel ova sto torpedo djeli ?????
I ovaj drugi ironac da ne zaboravim da i njega prijavim posto vidim da si im ti autoritet.
 

Attachments

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.389
Поени од реакции
2.832
netacna informacija ,u bilo kom plejeru na windowsu ili mac-u milutinova jer je napravio za oba os a losmijeva na bilo kom plejeru u windowsu

isto to u mpv naprimer

Прегледај го приврзокот 286962
eto saznao sam o čemu je reč, to sam i mislio da će se desiti, sledeće mi je da zamolim Lošmija za skriptu, ja sam mu dao statiku i beton RUNET (Iranski), pa eto,ako ne zamolit ću Francuza, ako ne reaguju, neću liti suze.Mislim da će ipak.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
niti znam sta on deli a niti me zanima
laku noc
Laku noc i tebi al trebao si nam reci koji si ti stvarno da se pripreme Torpedo i ovaj Ironac da znaju kojeg ces nategnuti :)
Sunce van jebe.. dokle je ovaj iptv dosao da vam mentori pedercine govore sta da radite da vas nebih natebgnuli boze sacuvaj i sakloni.
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.389
Поени од реакции
2.832
Laku noc i tebi al trebao si nam reci koji si ti stvarno da se pripreme Torpedo i ovaj Ironac da znaju kojeg ces nategnuti :)
Sunce van jebe.. dokle je ovaj iptv dosao da vam mentori pedercine govore sta da radite da vas nebih natebgnuli boze sacuvaj i sakloni.
Nervno rastrojstvo, delirijum, moraš toga manje uzimati i da se više paziš i čuvaš,večeras si prevazišao i samog sebe:notworthy:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom