Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Автоматски споено мислење:


Ti tvoi drim strimovi :pos:cuj drim strimovi ,svaki Enigma 2 resiver je za tebe Dreambox,pa i on kasni jer ti ga gledas na pc kao strim ,znaci izvukao kao strim ,najmanje sekundu dve a od pravog realnog dogadzaja sigurno vise .
ima desetak godina kako sam ukazao da nije svaki risiver drimbox, pa su mi i to zamerili ;)
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Hhaha sad napravio jednu usporedbu Look Sport HD rumunski na satelitu kasni sekundu od bugarskog b Action HD i to je udp strim.A skandinavski 3+HD isto na satelitu on je pa skoro 3 sekunde ispred bugarskog b Action HD.
Ajde sad to protumacite
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@lemi @brkonny samo to treba uporediti sa satelitom ;)
Автоматски споено мислење:

Hhaha sad napravio jednu usporedbu Look Sport HD rumunski na satelitu kasni sekundu od bugarskog b Action HD i to je udp strim.A skandinavski 3+HD isto na satelitu on je pa skoro 3 sekunde ispred bugarskog b Action HD.
Ajde sad to protumacite
bravo
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
nego, ima li nekoga da me posavetuje kako da postanem resseler, ili da otvaram forum, da se i ja malo omrsim :D
Автоматски споено мислење:

Eto ja sam usporedio i objasnijo ,taj Madjarski je u isti tajming sa bugarskim b Action HD udp strim.
Znaci ubedljivo najbrzi je 3+ HD
opet bravo
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Последно уредено:
Член од
1 мај 2020
Мислења
45
Поени од реакции
57
Koja glupost se ovde valja, pa svaki kabalski, satelitski operater, iptv provider ima razlicite idle u uplinku ili streamu i naravno da svi imaju razlicita vremena...
Najvise se tu izarazavaju Divlji IPTV provideri, jer boga bitaj gdje je izvor a, gdje su oni. Hop3-4-5 sta bi se reklo u cs-u plus Buffertime na svakom panelu, koji je onako standard 10sec. Kod cs-a bi ovo pravilo problem, zbog izcitanog kljuca u tajmingu, pogotovo na NDS systemimam koji ga generisu svako 0.8sec max, dok to na streamu ne igra ulogu pa zato i moze da kasni i preko 1min.
Znate koji ne kasni???, onaj sta snima sa 4k kamerom samu utakmicu i salje je na uplink, sve ostalo je u plusu.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
To moze da radi samo ako imas dobar upload, malo ko ima danas isti download-upload.
Ja sam te drimove testirao broja im ne znam ... ne moze normalno da se gledaju .. neko ko tvrdi da moze nek snimi 3 min bez trzanja i stavi na Youtube i naravno ovdje i svi zadovoljni...

Sky Sport Austria 1 FHD

Screenshot_20210224-225159_Gallery.jpg

Screenshot_20210224-225204_Gallery.jpg

Screenshot_20210224-225210_Gallery.jpg

Sky Sport Austria 2 FHD

Screenshot_20210224-225215_Gallery.jpg

Screenshot_20210224-225221_Gallery.jpg

Screenshot_20210224-225225_Gallery.jpg

Ne samo 1 i 2 ....

Zadnje dane nemam bas nesta vremena za Iptv ... al ono sto imam radi bez problema na duze staze ... ne diram nista ...

Pozdrav
 
Член од
1 мај 2020
Мислења
45
Поени од реакции
57
Sota, pa logicno ....
Otvori webinf na E2 boxu skini m3u fajl od kanala i otvori na pc-u u vlc...
Kanal je ne transkodiran, FHD tuce oko 12+ bitr. (lako se promet izracuna)
1. uploud malo ko ima toliko velik, pa taman da ga i ima moramo ici od toga da je on negdje a, ja negdje, prelama se to preko 15+ cvorova do mene, a onda
dolazi najveca stvar da taj stream uopce nema prebuffer, jer E2 box nije namjenjen za to.

Naizad 70% boxova su FHD ne 4k boxevi, sta znaci da takav poduhvat mu u p.m. jede CPU, pogledajte malo u telnetu ako se spojite, dosta toga ce vam biti jasno..
Takodje uzmite u obzir da BOX ako je u tom trenutku online i lik gleda kanal XXX i ti si slucajno na tom transponderu, lik presalta na drugi, sta ti mislis da mozes i dalje gledati isti?.. (mislim da sam u pravu, ispravite me ako grijesim, jer na istom principu funka i PIP funkcija..)

Zamisli koju srecu moras imati da bi sve ovo goro bilo slozeno..
 
Последно уредено:
Член од
18 октомври 2019
Мислења
53
Поени од реакции
150
Znate sta, bitno je da se gleda, nek je i sat vremena razlika :D
Pozdrav svima!
Vjeruj da je tako, jer kad nemaš šta gledati onda je *ebada,
jeli pao gol sad ili za 5 minuta nebitno je, važno je da sam ga vidio,
a tek kad prebacim na Adults, svi pregledali, ja gledam još :D.
I najmanje što mogu učiniti, što u zadnjih dva mjeseca gledam iptv bez problema
je da se javno zahvalim @dadoxy @Sota @elmu986 @olbih .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom