Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Ne treba ciribu.. samo se doda par komandi da se OB prestavi flusu kao panel...i resen problem...
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Ne treba ciribu.. samo se doda par komandi da se OB prestavi flusu kao panel...i resen problem...
Mi stari token vidimo i sa snoopyjem i pojedinačno playtoken za jedno gledanje kanala, nakon restarta, ne pomaže ni baba Kurana, to mi moraš poslati da ja to vidim (bolje je jedno viđenje nego hiljadu abera, i dalje su to dumine kakova je to pisanica da se pleyer predstavi panelu i ovaj ga svaki put prepozna kao realnog usera??????????????
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Mi stari token vidimo i sa snoopyjem i pojedinačno playtoken za jedno gledanje kanala, nakon restarta, ne pomaže ni baba Kurana, to mi moraš poslati da ja to vidim (bolje je jedno viđenje nego hiljadu abera, i dalje su to dumine kakova je to pisanica da se pleyer predstavi panelu i ovaj ga svaki put prepozna kao realnog usera??????????????
sta se slanja tice, ne saljem vise nikome nista....a sta se prestavljanja tice, to je bar lako, ob kaze flusu dobar dan ja sam panel taj i taj, daj mi token koji je jedinstven i ne menja se.....i ovaj kad vidi da je ob toliko ljubazan posalje mu jedinstveni token, pa gledas koliko hoces, i prebacujes kanale kako hoces....eto prostije ne moze....
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Член од
24 август 2019
Мислења
7
Поени од реакции
2
[QUOTE = "Marko Cepenkov, beden: 9222613, beden: 24728"]
Bu piskoposluk yapmak istiyor musun?
[/ ALINTI]


sevmek
 
Член од
24 август 2019
Мислења
7
Поени од реакции
2
[QUOTE = "Marko Cepenkov, gönderi: 9222660, üye: 24728"]
dünyanın tüm dillerini bilmemeli, anlamamalı, konuşmamalı mıyız?
Bir sorununuz varsa ,,, en azından google translate'i kullanmayı deneyin
[/ ALINTI]


Јас не мислам дека google translate знае македонски многу добро.
Автоматски споено мислење:

: konu:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom