Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
A vidi se iz priloženog moj Djemo ,vidiš da se ovi što su panele razarali i slični povlače podvijenog repa , nije im više zanimljivo jer su donji :D
Iskreno mi se Hujke više sviđa od tog bradatog stvorenja, al et' šta ćeš, nekad promjena dobro dođe pa makar i na gore... hahaa
 

emd

Член од
10 март 2019
Мислења
45
Поени од реакции
124
Hvala svima za ove informacije,samo da još pitam kako se ubacaju liste u box.Nikad još nisam koristio android box,pa me interesuje da li se može preko telneta ili samo preko daljinca odnosno preko ftp?
Teamviewer Host i sve odrađuješ sa računala...

L.p.
 
Член од
18 октомври 2019
Мислења
53
Поени од реакции
150
Svi koji kritikuju člana @Sota to rade iz ljubomore, ne poznaju ga...
Nekoliko puta sam potražio savet, i uvek sam dobio odgvor.
Slike stavlja da pokaže da može da se gleda mnogo toga, a bez muke i alata, ništa.
Što bi neko bio ljubomoran na @Sota?, svako ima pravo na slobodu mišljenja i izražavanja , lično sam se obratio @sote prije godinu dana i nikad nisam dobio odgovor. Niti mogu reći da je dobar, niti loš čovjek, samo mogu reći da nisam ljubomoran na njega, dapače, čovjeka razumijem jer je iza sebe sigurno ostavio dosta neprespavanih noći, da bi došao do čega je došao u svijetu IPTV. Postavljanje slika nije problem, bar za mene, ali ako je postavljanje, provociranje onih koji namaju šta da gledaju, onda je bijedno, to da se daju savjeti i liste od njih što se razumiju, objesi mačku o rep!

Ja ih lično mogu izbrojati na prste @olbih @crvena kobra @ogorelica @elmu986, hvala im na onome što su podijeli samnom.

Eto toliko od mene za ovaj put, sad ću više biti aktivniji na forumu, neko napisa da netreba davati liste ovim sa malo poruka :), pa reko da nakuckam koju hiljadarku :), možda mi se i posreći da dobijem m3u listu od ovih što su puni ko brod :).

Sve ima rok trajanja tako i one, sebi ostavite najbolje a one lošije dajte ljudima neka gledaju :), ko zna šta nas čeka sutra. Korona kuca na vratima :) :)
 
Член од
18 октомври 2019
Мислења
53
Поени од реакции
150
:),:),:).

:), ko zna šta nas čeka sutra. Korona kuca na vratima :) :)
Moze da kuca koliko hoce ja sam primio vakcinu protiv nje i to kinesku samo sto sam povuko kontraidikacije sad govorim kineski a malo slabije pisem
汉语与汉字
[/QUOTE]
E dobro je, sad mogu skinuti masku kad budem tebi pisao :);)
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Umoran od udaraca s bokova,
I od prekoračenih rokova,
Topim se k'o dvopek u čaju,
Ni bližnji me više ne poznaju.

Umoran od udaraca s leđa,
Podosta me izdajica vrijeđa.
Topim se k'o izmaglica dnevna,
I drže me napeta i gnjevna.

Isrcpljujući ego,
Nego...

Mislim da ću vikend provest sam,
Baš onako kako zamišljam.
U ponedjeljak da budem spreman
Da porazim svaku novu neman.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom