Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
12 февруари 2016
Мислења
281
Поени од реакции
345
Има македонски листи за кои никој овде ниту слушнал.
Од мене ништо нема да добиете се додека не се среди темава.
Модераторот нека си ја работи работата за која е поставен. Мислења што не се за темава нека ги премести таму каде што им е место, а мислења за кои нема никакво место во темава у канта воедно и константен бан за истите тие членови.

И покана до старите членови кои веќе не ја посетуваат темава, нека се активираат и почнат да ги тролаат овие кои константно ја уништуваат темава.
Си се намерачил модератор да станеш.И поткуп нудиш:)

i tako malo po malo ode i diogen u vecna lovista......nema vise.......
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
797
kazu neki da je bilo i vreme, ja pojma nemam, slabo se kapiram u tematiku :)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.109
Поени од реакции
4.161
kazu neki da je bilo i vreme, ja pojma nemam, slabo se kapiram u tematiku :)
zapalo Balkanca da jaše džabera pa udario nemilice, daj amidzi, daidzama , tetkama, strinama da vide novo svjetsko cudo od 1000 kanala ... jadna ti nije majka .. dobro je trajalo i dva sata
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
797
zapalo Balkanca da jaše džabera pa udario nemilice, daj amidzi, daidzama , tetkama, strinama da vide novo svjetsko cudo od 1000 kanala ... jadna ti nije majka .. dobro je trajalo i dva sata
ah jos kad cuju da je dzaba, onda imas rodbine za koju nikada nisi ni cuo..... :) :) :) :)
 
Член од
22 август 2008
Мислења
1.834
Поени од реакции
4.304
Dobra vecer Sasko, ti blagodaram za informacijata i se nadevam deka si sreken covek ts. uzivas vo "ekskluzivnite" listi.
Фала, всушност 99% од овие "стручњаци" овде се тотално затупени, а полни со сарказам. Некои лошо фотошопираат. Барајќи макови се два чекори назад, вистинските стримови се на друго место.
Овие со %-то појма немаат да го најдат вистинското.

@Sota стара школа има што да се научи од него, а овде квалификуван како сликар. Не можете за малиот прст да му се фатите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom