Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 февруари 2016
Мислења
82
Поени од реакции
41
Dobra vecer i srekna nova na site. Ovde sum nazalost sporadicno (nemam vreme) i bi sakal da prasam nekoj dali poseduva doblest da mi dodeli edna makedonska lista ili pak alati/instrumenti so koj i jas bi si "organiziral" nesto isklucivo za sopstvena potreba, da ne bi vam smetal ovde od vreme na vreme :)
Sto se odnesuva na alat/instrument ako nekoj ima ínteres i malku vreme, za da me upati malce mozeme i da razgovarame za monitaren nadomest. Izvinete za mojot podolg komentar. Uste ednas golem POZDRAV i ostanete pred se ZDRAVI! Za seto drugo blagodaram odnapred :)
Dobra vecer na site. Molbata/Ponudata se uste e aktuelna :cujte:
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
Dobra vecer na site. Molbata/Ponudata se uste e aktuelna :cujte:
Има македонски листи за кои никој овде ниту слушнал.
Од мене ништо нема да добиете се додека не се среди темава.
Модераторот нека си ја работи работата за која е поставен. Мислења што не се за темава нека ги премести таму каде што им е место, а мислења за кои нема никакво место во темава у канта воедно и константен бан за истите тие членови.

И покана до старите членови кои веќе не ја посетуваат темава, нека се активираат и почнат да ги тролаат овие кои константно ја уништуваат темава.
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Има македонски листи за кои никој овде ниту слушнал.
Од мене ништо нема да добиете се додека не се среди темава.
Модераторот нека си ја работи работата за која е поставен. Мислења што не се за темава нека ги премести таму каде што им е место, а мислења за кои нема никакво место во темава у канта воедно и константен бан за истите тие членови.

И покана до старите членови кои веќе не ја посетуваат темава, нека се активираат и почнат да ги тролаат овие кои константно ја уништуваат темава.
Си се намерачил модератор да станеш.И поткуп нудиш:)

i tako malo po malo ode i diogen u vecna lovista......nema vise.......
 

Kajgana Shop

На врв Bottom