Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja mislim da nije bitno tko je ovdje koje nacionalnosti i od kud je tko!
Bitno je tko je ovdje kakav čovjek!
A kakav je čovjek lik koji se hvali da razara panele a molim ga jednu m3u listu i lik mi kaže ja ne djelim ništa na ovom forumu....
On ima kao neki svoj brlog u kojem je on Bog i batina i samo svojim podanicima djeli ako ima šta podjelit jer se samo hvali...
Lik mu napiše "poslao sam ti poruku odgovori mi" on napiše ne odgovaram na ovom forumu?
Pa šta radiš na ovom forumu? Ako ovo nije tvoj forum? Ako ne podnosiš ljude ovdje?
Malo je dječije vući Marka za rukav i ko ucviljena djevojčica cinkarit ako te neko dira...
Budi čovjek i niko te neće dirati...
Evo ja sam iz Zagreba i niko me ne dira... kulturno ako nešto trebam pitam i ne bahatim se...
Budi čovjek i svak će imati respekta prema tebi...
Svak bi trebao pogledat prvo sebe kakav je pa tek onda pričati o nekome drugom!
Prvo i osnovno vidim da to mene ide pa cu ti replicirati.Prvo daj vidi dal sam ja ovdje postavio koju listu i unistio il se bahatio,neces nac ni jednu.Drugo na ovom forumu je xxx ljudi od mene godinama dobivalo liste godinama.Sve stoji u pm sve se moze dokazat.Cak nekima po 4 godine jos rade i to se moze slikat.Skoro 5 godina sam ovdje dijelio.I sad bih ja trebao svakom ovdje ispunjavat zelju tako po tvome izgleda.
Pa sta ti ne dijelis liste imas ruke,imas prste,oci,vidim i jezicinu imas pa sjedni tipkaj dijeli.Brlog kako velis je zatvoren forum sa 250 clanova,zatvoren, na kajgani otvoren po xxx naloga svaki ima pametnom dosta da neidem u detalje.
Kome cu ja sta dati ili ne to je moja dobra volja.Si postavio pitanje na pm si dobio odgovor i sta jos oces dudu da ti dam.
Xxx clanova koji se krecu ovdje su i u brlozima raznim,reseleri prodavaci i njih ovdje koliko oces.Nickovi nicu svakim danom novi,ulizice sve vise,ko zna ko je ko niko.Mi stari clanovi se znamo.A kako se znamo tako pricamo o svemu i svacemo pa steknemo neko sliku dal je osoba od poverenja il nije.Lajkanjem necijeg posta i ima ko domacu meni ame bas ne govori nista.
Svaki je mogo uc u brlog sad vise nemoze i nikad vise nece bit otvoren brlog za registracije.Ko ce htjet u brlog ce nam se trebat osobno obratit ili sa preporukom i doprinosit brlogu.Kad ces ti na stotine listi ovdje podijelit onda mi mozes pod nos turnut.Al da mi ti pretices da ja nekoga mrzim ako mu nisam udovolnio zelju to ti nece proc.Sta ti radis na ovom firumu koji je tvoj prilog kakvu korist ima ovaj forum od tebe.Jel ti znas kako forumi funkcioniraju.I nazadnje umijesao si se u tudu raspravu,a znas sta to znaci,ako se neko meni obratio to ja resavam sa njim.Sta se ti imas mijesat i pametovat,jel spomenjo ko tebe istina i neznam ko si i nije me briga ni malo.Nadi si druskana ovdje i piskaraj sa njim koliko oces ja cu vas ignor.
 
Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
589
çutim çutim,ali vise je dosta!!!-Svaki dan sve iste osobe koji se prepucavaju medjusebno,kreketaju kao neke stare babe...Pisite jednom drugom na pm,a ne ovde samo guşite i nas i stranicu foruma!!!-Jebi ga,nekome treba po kratkom postupku,ali nisam admin...Prijaten dan vam zelim...
 
Член од
2 март 2017
Мислења
67
Поени од реакции
111
ak okome šta znači, ja ne znam šta bi sa ovim

Host:channelstv.online

Port:8080

USER:A938369044

Pass:A092927733


Host:a1.gokakka.club

Port:8880

USER:testzyx030

Pass:123456789
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
324
Поени од реакции
219
Znam da je bein i neki mix al koristim amiko satelitski resiver pa ne znam đe da unesem ovo. Ako kome valja nek koristi dok traje.
prva ona lista http://channelstv.online:8080/get.php?username=A938369044&password=A092927733&type=m3u_plus
{"user_info":{"username":"A938369044","password":"A092927733","auth":1,"status":"Active","exp_date":"1612803180","is_trial":"0","active_cons":"9","created_at":"1610117637","max_connections":"20" EXP:
08 Feb 2021

druga lista http://a1.gokakka.club:8880/get.php?username=testzyx030&password=123456789&type=m3u_plus
{"user_info":{"username":"testzyx030","password":"123456789","auth":1,"status":"Active","exp_date":"1610665243","is_trial":"1","active_cons":"65","created_at":"1610535643","max_connections":"30", EXP:
14 Jan 2021
 

Kajgana Shop

На врв Bottom