Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
Ko voli nek izvoli,niti smo svi iz istog kraja nit imamo mogucnosti da u svom kraju nesto napravimo.Ja znam da sjever Hrvatske ima potencijala.
A iptv nece da pobegne,o cemo raspravljamo kome je duzi ko je pametniji,tisucu servera raznih ali neko postavi sliku pinka bas u tom i vidi svi moramo bas taj i mi imat.Sta se u iptv promjenilo nista isti kanali isto sranje.
Pametniji smo kad se klonimo iptv.
Ponekad je dobro napisat nesto a ne doc na forum lajkati i napisat ima ko domacu.
Ma jak si ko Tajson u svoje vrjeme:aplauz::aplauz::aplauz:
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Ja znam da sjever Hrvatske ima potencijala.
Dudek budi miran ovaj put smo se dogovorili sa bracom Turcima kad naidju da nediraju nista kod nas ,propusticemo ih i ovaj put sto se nas tice mogu do Hollandstoun-a da idu.
A taj sever i nije vas,nikad nije ni bio,to lepo da vratite Austrougarskoj.
 
Член од
8 ноември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
179
Ja znam sta je tudina pola rodbine mi preko,nema tu zivota radis za stranca,stvaras mucis se provozas 1000 kilometara gore dolje,razdvojen zivot,skucen prostor,stiskas se da nesto napravis i vec si ostario,nisi u svojoj domovini i onda ti zelja da umres di si se rodio.Dodes doma uhvatis se za ulazna vrata i nema te.Tako bas moj ujko zavrsio nije ni usao u kucu,zalosno ali istinito.Ja bih radie jednom na dan jeo samo da sam na svome pa da i nista nebi imao.
Kad si mlad o tome se ne razmislja al kad ostaris onda ti dode do glave misao,moja kucica moja slobodica.Ljepo je svugdje al doma najljepse.
da...radis za stranca ali znas da ce te taj supak platiti!!!!
zasto bih ja radio za nekog naseg na kojeg cu ostaviti platu casteci ga ili non-stop telefoniranjem samo da mu izvucem makar zadnje dvije plate!!!
ili kao slucaj u mojeg rodjaka...8 mjeseci nema plate!!!
i koja je to moja domovina kad me zajebavaju kad dodjem dole....daju mi osjecaj kao da sam stranac i u domovini!?
zasto bi mi bila zelja da umrem u domovini?...ta me domovina samo treba kad im zagusti....kad treba svoj zivot dati ili neku uplatu.
pises...moja kucica moja slobodica!!!...da,tako je.ali zbog te kuce moras da placas slivne vode,a kad dodje poplava zbog tih slivnih voda...onda vise nema te tvoje kucice....jer su politicari popili i pojeli te tvoje uplate za slivne vode umjesto da se pobrinu da osiguraju stabilne nasipe itd...
pises..samo bih jedan dan jeo ali da si na svome!!!...meni svejedno za mene,mogu i ja tako.ali mozes li ti svojoj djeci reci...danas imamo samo jedno jelo???
naravno da ne mozes...zato nemoj pisati ono cega nisi svjestan!!!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dudek budi miran ovaj put smo se dogovorili sa bracom Turcima kad naidju da nediraju nista kod nas ,propusticemo ih i ovaj put sto se nas tice mogu do Hollandstoun-a da idu.
A taj sever i nije vas,nikad nije ni bio,to lepo da vratite Austrougarskoj.
Sta tebe muci u zivotu aj kud ja okom tu ti prdne....Nesto si jako nacionalisticki nastrojen.Cudno da nisi dobio ban jos sad ide prijava.
Автоматски споено мислење:

da...radis za stranca ali znas da ce te taj supak platiti!!!!
zasto bih ja radio za nekog naseg na kojeg cu ostaviti platu casteci ga ili non-stop telefoniranjem samo da mu izvucem makar zadnje dvije plate!!!
ili kao slucaj u mojeg rodjaka...8 mjeseci nema plate!!!
i koja je to moja domovina kad me zajebavaju kad dodjem dole....daju mi osjecaj kao da sam stranac i u domovini!?
zasto bi mi bila zelja da umrem u domovini?...ta me domovina samo treba kad im zagusti....kad treba svoj zivot dati ili neku uplatu.
pises...moja kucica moja slobodica!!!...da,tako je.ali zbog te kuce moras da placas slivne vode,a kad dodje poplava zbog tih slivnih voda...onda vise nema te tvoje kucice....jer su politicari popili i pojeli te tvoje uplate za slivne vode umjesto da se pobrinu da osiguraju stabilne nasipe itd...
pises..samo bih jedan dan jeo ali da si na svome!!!...meni svejedno za mene,mogu i ja tako.ali mozes li ti svojoj djeci reci...danas imamo samo jedno jelo???
naravno da ne mozes...zato nemoj pisati ono cega nisi svjestan!!!
Nisi ispratio moj drugi post napisao sam da nismo svi iz istog mjesta,ja znam da je tesko u slavoniji,bosni
Napisao sam da je sjever Hrvatske u puno vecoj mogucnosti da sè uspije ima niz bransi i ako si poduzetan prolazis.
Автоматски споено мислење:

Koje je nacionalnosti ovaj bind jel neko zna i molim moderatora Marka da ga izbaci sa foruma jer me vreda i vodio bi ratove za sjever hr
 
Последно уредено:
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Sta tebe muci u zivotu
Ceo dan spamujes ovu temu o svemu pricas sem o iptv.
Idi na neki drugi podforum pa tamo pisi o ekonomskoj i politickoj situaciji a ne ovde u delu iptv da pises o tim temama.
Kad god svratim na kajganu ti prosipas pamet ljudima kako da zive i ti nekom nesto savetujes,ma daj covece pogledaj svoju dnevnu sobu i pogledaj napolje kroz prozor i tu je prici kraj.
Prosle godine kad sam isao za Italiju sam svratio do tebe i kad sam video gde zivis samo sam okrenuo masinu i otisao .
Meni je zao tebe ,ako ti treba pomoc javi mi se na pp poslacu ti ili u prolazu doneti jednu kovertu i moci ces da zivis ko covek.
Izvini ako te pogadja ovo sto pisem ,ali meni je tebe zao ,evo ima nas nekoliko koji su voljni da ti pomognu,samo kazi i tu smo da ti pomognemo.
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Sta tebe muci u zivotu aj kud ja okom tu ti prdne....Nesto si jako nacionalisticki nastrojen.Cudno da nisi dobio ban jos sad ide prijava.
Автоматски споено мислење:


Nisi ispratio moj drugi post napisao sam da nismo svi iz istog mjesta,ja znam da je tesko u slavoniji,bosni
Napisao sam da je sjever Hrvatske u puno vecoj mogucnosti da sè uspije ima niz bransi i ako si poduzetan prolazis.
Автоматски споено мислење:

Koje je nacionalnosti ovaj bind jel neko zna i molim moderatora Marka da ga izbaci sa foruma jer me vreda i vodio bi ratove za sjever hr
Ja mislim da nije bitno tko je ovdje koje nacionalnosti i od kud je tko!
Bitno je tko je ovdje kakav čovjek!
A kakav je čovjek lik koji se hvali da razara panele a molim ga jednu m3u listu i lik mi kaže ja ne djelim ništa na ovom forumu....
On ima kao neki svoj brlog u kojem je on Bog i batina i samo svojim podanicima djeli ako ima šta podjelit jer se samo hvali...
Lik mu napiše "poslao sam ti poruku odgovori mi" on napiše ne odgovaram na ovom forumu?
Pa šta radiš na ovom forumu? Ako ovo nije tvoj forum? Ako ne podnosiš ljude ovdje?
Malo je dječije vući Marka za rukav i ko ucviljena djevojčica cinkarit ako te neko dira...
Budi čovjek i niko te neće dirati...
Evo ja sam iz Zagreba i niko me ne dira... kulturno ako nešto trebam pitam i ne bahatim se...
Budi čovjek i svak će imati respekta prema tebi...
Svak bi trebao pogledat prvo sebe kakav je pa tek onda pričati o nekome drugom!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ceo dan spamujes ovu temu o svemu pricas sem o iptv.
Idi na neki drugi podforum pa tamo pisi o ekonomskoj i politickoj situaciji a ne ovde u delu iptv da pises o tim temama.
Kad god svratim na kajganu ti prosipas pamet ljudima kako da zive i ti nekom nesto savetujes,ma daj covece pogledaj svoju dnevnu sobu i pogledaj napolje kroz prozor i tu je prici kraj.
Prosle godine kad sam isao za Italiju sam svratio do tebe i kad sam video gde zivis samo sam okrenuo masinu i otisao .
Meni je zao tebe ,ako ti treba pomoc javi mi se na pp poslacu ti ili u prolazu doneti jednu kovertu i moci ces da zivis ko covek.
Izvini ako te pogadja ovo sto pisem ,ali meni je tebe zao ,evo ima nas nekoliko koji su voljni da ti pomognu,samo kazi i tu smo da ti pomognemo.
Za italiju se neide ces moj kraj sad cu ti slikat di zivim da me malo upoznas haaahaa .meni treba pomoc da nije obrnuto mozda hahaaa
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
S one bolne strane, vitar je zapuva,
A dobro san se čuva.
Probija je štit od srca moga
I ne moren protiv toga.

S one bolne strane, vitar me je stiska
Pa se ova duša Spli'ska,
Zanavik je u kantun se slegla,
Zamrla, podlegla...

Ne volin te vitre kad si bura,
Grintaš ka i stara cura.
Ne volin te vitre kad si jugo,
Pa mi sjeta traje dugo.
Ni maestral, a ni tramontana...
Ti si vitre najveća mi mana!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Zelim da se zahvalim @pyrana na poslatim macovima i jos jednom veliko hvala.
Meni nije poslao niti mi sta treba, ali meni se cini da taj @pyrana jako dobra osoba.
Niko se netreba hvaliti to clanovi koji posmatraju vide koje kakav covjek.
Velike cestitke takvim clanovima, koji ovdje ima poprilican broj.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom