Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 февруари 2019
Мислења
23
Поени од реакции
8
Eto, ljudi se zajebavaju sa diogen listom javno, baš nije u redu, i naravno da sada za većinu koja je dobila od dobrih ljudi i samo čuvala i gledala ništa
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
To ti kazem:) Stari vuk izgubio kontrolu:)
ma kakav gubitak kontrole, (ja hteo, ja uradio, sale nikad na odmet) nego mi nije jasno sto ljudi ne citaju i sto trce pred rudu (svaka lista prestaje sa radom, ali se ni jedna ne gasi)
 
Последно уредено:
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Kako se ne gasi??'sta se sve upropastilo otice i diogen...toliko se o tome iznosi raspravlja(recice neko pa o cemu raspravljati?)
Neke stvari nisu za javno postavljanje tj.raspravu barem ne u potpunosti....pitajte podelite na pm..cak i pitanja neka su suvišna javno postaviti.
Eto da pomognemo gazdi mada i on to zna gazda promeni debug i da te vise ne zezaju..miran si nece vise niko gledati diogen.
Pozdrav
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
101
Поени од реакции
126
lista je stala dali je ugasena neznam mozda neko posalje drugu nikad se ne zna sta moze upasti u saducic
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
lista je stala dali je ugasena neznam mozda neko posalje drugu nikad se ne zna sta moze upasti u saducic
Poenta je ne navijam da propadne skroz.Priča je ali znaju to mnogi...Dobro posećen forum posecuju gazde tj.njihovi...
Lista će stati jednom,dva puta 10 puta i ako tako ide ,gazda preduzme korake i zaboravite na listu.Neče dozvoliti da mu se nakače hiljade na crno ...to se moze izbeci znate kako..al
Ne bi da polemisem i necu vise žao mi je diogena dobar je morate se sloziti....
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Kako se ne gasi??'sta se sve upropastilo otice i diogen...toliko se o tome iznosi raspravlja(recice neko pa o cemu raspravljati?)
Neke stvari nisu za javno postavljanje tj.raspravu barem ne u potpunosti....pitajte podelite na pm..cak i pitanja neka su suvišna javno postaviti.
Eto da pomognemo gazdi mada i on to zna gazda promeni debug i da te vise ne zezaju..miran si nece vise niko gledati diogen.
Pozdrav
Drug bez zamere sa takvim stavom na forumu ces imat samo staljine,tite i sponzoruse jeb...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom