Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
1.831
Поени од реакции
3.189
A s
A sta mi da ispraznimo koji se ne razumijemo u to, pa nas ovi sto znaju dodju i ubiju u pojam! Samim tim sto ste rekli da znate to i hvalite se, kopate sebi jamu da sto prije prestane da radi na tu foru!?
Zajebavas ti malo aaa,netrebas se razumit samo ovo gore ukucas u brovser sve ce ti bit jasno iako vidim da je tebi do zajebancije koliko sam procitao tvoje postove.

Член од
24 септември 2019
Мислења
118
Поени од реакции
249
A to sj upravu mislim da ni to nece dugo trajati, al opet mislim previse resellera,servera i konkurencije kod nas da bi bila neka velika zarada!
Velika i te kako , 80-120 eura god. reseller dobiva u pola cijene , znaci nikakvog uloga samo odredjen broj clanova godisnje mora povecavat ! Serveri vec davno imali po 2-10 k clanova :) a danas je to otislo daleko ;)

Член од
24 јули 2016
Мислења
1.831
Поени од реакции
3.189
Член од
19 ноември 2019
Мислења
884
Поени од реакции
3.240
24 godine gledam na crno i nikad nista nije stalo sve vise danas nikad vise dostupno nema zastite vjeruj mi nema
Prije 8-9 godina jedan od najboljih ljudi i IPTV znalaca D3n1s rece da je IPTV buducnost , da niko to ne moze zaustaviti i da ce biti sve vise nacina za gledanje , tako je i bilo , nikada prije nista nije bilo bolje kada je u pitanju Internet televizija.

Член од
10 ноември 2020
Мислења
55
Поени од реакции
43
Velika i te kako , 80-120 eura god. reseller dobiva u pola cijene , znaci nikakvog uloga samo odredjen broj clanova godisnje mora povecavat ! Serveri vec davno imali po 2-10 k clanova :) a danas je to otislo daleko ;)
Ma ja ti govorim o zaradi ovih sto kao upadaju u panele, treba imati svoje musterije steci povjerenje, a te liste vecinom neko vec koristi sig ima dosta nestabilnih! I skeniranjem se nadje dosta al sad da prodajes nekom kazes do tad radi pa da te tjera da ne radi, steka, stala, nezz...

Член од
19 ноември 2019
Мислења
884
Поени од реакции
3.240
Ma ja ti govorim o zaradi ovih sto kao upadaju u panele, treba imati svoje musterije steci povjerenje, a te liste vecinom neko vec koristi sig ima dosta nestabilnih! I skeniranjem se nadje dosta al sad da prodajes nekom kazes do tad radi pa da te tjera da ne radi, steka, stala, nezz...
Oni koji upadaju u panele se ne bave zaradom.

Член од
10 ноември 2020
Мислења
55
Поени од реакции
43
Prije 8-9 godina jedan od najboljih ljudi i IPTV znalaca D3n1s rece da je IPTV buducnost , da niko to ne moze zaustaviti i da ce biti sve vise nacina za gledanje , tako je i bilo , nikada prije nista nije bilo bolje kada je u pitanju Internet televizija.
Dobro to se slazem velik izbor, ali sto vise ima izbora, narod vise u nedoumici sta valja, sta ne valja sta uzeti, svakodnevna pitanja po grupama, ovaj steka server, zezaju se sa Kodijem, sad koci! Ne mogu spojiti mjesec dana da u miru da sjednu navece i gledaju bez da nesto zeza!

Член од
24 септември 2019
Мислења
118
Поени од реакции
249
Koje crne panele tudjim alatima vadili ili jos uvijek vade iz starih xtream ui ili stalkera mac adrese i gledaju jos uvijek stare MAC koje su se povadile iz svih servera jer nisu u pocetku imali skoro nikakvu zastitu ili u 80 % bila default user / pass na panelima

Член од
19 ноември 2019
Мислења
884
Поени од реакции
3.240
Koje crne panele tudjim alatima vadili ili jos uvijek vade iz starih xtream ui ili stalkera mac adrese i gledaju jos uvijek stare MAC koje su se povadile iz svih servera jer nisu u pocetku imali skoro nikakvu zastitu ili u 80 % bila default user / pass na panelima
Uglavnom se tako ulazi u panele , a ovi neiskusni padaju na bajke ;)

На врв Bottom