Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 ноември 2020
Мислења
79
Поени од реакции
34
Poz dobri ljudi.
Moze jedna dobra lista za smart iptv aplikaciju u m3u formatu gde su exyu kanali.Unapred hvala.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
naravno ko taj tvoj sa slike samo smo ga fino klepili
Hehehe...TAJ je bio i TVOJ samo treba malo skole, da ne kazem inteligencije, neces razumeti...:)
Vidis kako je malo potrebno da pokazete pravo lice soviniste, ti i slicni tebi...
U svakom slucaju, uzmi malo izguglaj, vidi ko je bio UJEDINITELJ i koliko su ga postovali tvoji casni sunarodnici...Ne takvi kao ti...

Nego pusti to...necemo se sad raspravljati, nije ni vreme ni mesto....Nisu ljudi duzni da citaju....
Samo jos da znas, ako si cuo za Bukovskog, on je rekao nesto u stilu: " Kad zacutim, okrenem se i odem, to ne znaci da si ti pobedio vec da vise nisi vredan mog vremena".

Znaci...odje... odleprsaj...
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Ipak, nije zgoreg spomenuti da je Aleksandra I Karađorđevića "klepio" Makedonac Vlado Černozemski, pripadnik VMRO a da su ubistvo naručile ustaše koje su tesno sarađivale sa VMRO !!!
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ljudi, molim vas da spustimo loptu i da ne sirimo ovu temu, vec je otislo predaleko...
Sto se mene tice, ja imam prijatelje na SVIM stranama i to mi je dovoljno...
Ionako imamo dosta problema u ovo zlo doba, jos nam samo fali ovakvo prepucavanje zbog pojedinca...
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Ljudi, molim vas da spustimo loptu i da ne sirimo ovu temu, vec je otislo predaleko...
Sto se mene tice, ja imam prijatelje na SVIM stranama i to mi je dovoljno...
Ionako imamo dosta problema u ovo zlo doba, jos nam samo fali ovakvo prepucavanje zbog pojedinca...
Slažem se, ali nije mi jasno kako naše rasprave oko bilo čega, pa i oko internacionalne teme kao što je korona završe u našem lokalnom balkanskom blatu. Fuj..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom