Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Pozdrav svima.

Pitao sam na PM par ljudi (neki se prave ludi kao što sam i očekivao a neki se grbave po običaju) pa da pitam i vas...
Ako neko ima dobru C liniju sa MAX TV,Total,Pink i slično, da traje malo duže a želi da podeli samnom,neka mi se javi na PM.
Treba mi za ličnu upotrebu pošto sam osposobio antenu i motor posle dužeg vremena...
Hvala unapred.

Živeli
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pozdrav svima.

Pitao sam na PM par ljudi (neki se prave ludi kao što sam i očekivao a neki se grbave po običaju) pa da pitam i vas...
Ako neko ima dobru C liniju sa MAX TV,Total,Pink i slično, da traje malo duže a želi da podeli samnom,neka mi se javi na PM.
Treba mi za ličnu upotrebu pošto sam osposobio antenu i motor posle dužeg vremena...
Hvala unapred.

Živeli
I A1 ti radi preko c linije ja bih ti pomogao al preko mobitela pisem meni guzva ne palim laptop danima i kos neko vrijeme ecu obaveze
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Дали некој може да ми наведе поголема листа на провајдери(со url) кои се реселери на clinetportal.link?
Јас досега овие ги најдов
rapidswiss.hitv.one
tv.rapidiptv.xdns.pro
Фала
Edit1: Ми треба за да по страни собирам m3u url и после да ги пуштам во checker да ми провери кои се активни
 
Последно уредено:
Член од
7 октомври 2020
Мислења
271
Поени од реакции
388
Dobar dan,novi sam clan foruma ubacivo sam liste sa interneta ali nista od toga pa ako ima netko listu sa nasim kanalima bio bi vrlo zahvalan!
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Pozdrav svima.

Pitao sam na PM par ljudi (neki se prave ludi kao što sam i očekivao a neki se grbave po običaju) pa da pitam i vas...
Ako neko ima dobru C liniju sa MAX TV,Total,Pink i slično, da traje malo duže a želi da podeli samnom,neka mi se javi na PM.
Treba mi za ličnu upotrebu pošto sam osposobio antenu i motor posle dužeg vremena...
Hvala unapred.

Živeli
Također, ako netko ima dobru c liniju za navedene pakete biti ću zahvalan da mi je ubaci u pp ;)
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Narode
Koji od nasih kanala prenosi sutrasnju tekmu MK?
Ako nema nasih kanali koji strani prenose direktno?
Pozdrav i ugodno vece
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom