Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Neću da reklamiram nikoga posebno,pogotovu ne kineza,, licno da kupujem prije bih kupio kod nasih ljudi ,skuplje jeste ali koliko toliko si sigurniji i dopisujes se sa njim na nasem jeziku,to ti vrijedi te razlike u cijeni

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
Jbt sve kontra se radi.. Umjesto da se razvaljuju kinezi i drugi a ekipa udri po svojima hahahaha a kineze ćuvaj.. Jbt koja su to iskrivljena mjerila da nekazem ljubomora..
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
Ako neko zeli link od kungfu liste na aliju neka zatrazi preko PP, isprobas test na 24 sata i ako ti odgovara kupis od kineza.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
trazim jedan mac sa 4k kanalima da isprobam novi komp , moze strani mac ili domači svejedno mi , ako neko ima da mu netreba nek salje i hvala mu unaprijed
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Akcija... Kupiš listu 8 eura mjesećno i dobiješ gratis još jednu hakiranu.... Naravno ne mac nego normalnu u/p.. A moze i mac ako netko zeli.. Po želji..
Ćisto me intetrsira...

Sta kazete na ovo.. Bi bilo dobro..??
Da prodajem ja bi stavio ovakvu akciju hahahaha

Автоматски споено мислење:


A zasto... Pa meni je draze da zaradi naš ćovjek nego neki kinez... Nije mi jasno tvoje gledišta... Meni nije cilj upropastit nekog ili nešto, već besplatno gledat i naućit nešto i mozda pomoć kojem dobrom ćovjeku kojih je stvarno malo..
@dux4 prijatel, nisam ja spomeno ni nase ni njihove, reko sam ovi sto dijele tudje macove i liste, vjerovatno se radi o reselerima
 

Kajgana Shop

На врв Bottom