Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 ноември 2019
Мислења
192
Поени од реакции
212
Život je kao vožnja biciklom, treba neprestano ići naprijed, bez zaustavljanja, da se ne izgubi ravnoteža. Pozdrav svim forumašima.......

Член од
22 декември 2018
Мислења
20
Поени од реакции
8
Pozdrav svima!
Moze li mi neko poslati listu u kojoj ima HGTV sa nasim titlovima?
Hvala!

Член од
8 мај 2020
Мислења
10
Поени од реакции
11
Ja jih nit ne dirm. Samo kazem, jer znam kakvi smo mi balkanci :)
Inace ja nisam ni skener ni hackr. Ja sam gledalac, koji se ponovo registriro...Meni je jednostavno zanimljivo citat.

Член од
5 мај 2016
Мислења
317
Поени од реакции
1.195
Zamolio bih sve ovako javno da mi ne traze visekonekciske liste na pm jel vise ne saljem nikome, dao sam vam dva diogena koja su posle 3 dana zavrsila na svim mogucim forumima. I cudite se sto su stali posle evo neznam 4 mjeseca pa dobro su sastavili 5 dana. Gradinu ste imali isto, novu, diasporu,kamiondzije,dva brata, kingbox i jos neznam ni sam koliko drugih sam slao.

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
1.146
Zamolio bih sve ovako javno da mi ne traze visekonekciske liste na pm jel vise ne saljem nikome, dao sam vam dva diogena koja su posle 3 dana zavrsila na svim mogucim forumima. I cudite se sto su stali posle evo neznam 4 mjeseca pa dobro su sastavili 5 dana. Gradinu ste imali isto, novu, diasporu,kamiondzije,dva brata, kingbox i jos neznam ni sam koliko drugih sam slao.
а кога сам овдека ги објавуваше јавно?тогаш работеја...ги снајдуваше истата судбина(((
кинг ја објави,,,јавно,,успеав да ја избришам,,,,,и се задржа ,,работеше 3-4 месеци.

Член од
24 јули 2019
Мислења
316
Поени од реакции
192
[QUOTE = "elmu986, post: 8951698, član: 84253"]
Zamolio bih sve ovo javno da mi nije tražio visekonekciske slušati u pm jel više ne pozdravljam nikome, dao sam vam dva diogena koji su nakon 3 dana zavrsili na sve moguće forume. Zanima me da li su stali nakon evo neznam 4 mjeseca pa dobro su sastavili 5 dana. Gradinu ste imali isto, novu, dijasporu, kamiondžije, dva brata, kingbox i nisam znao koliko sam drugih slao.
[/ QUOTE]
Problem je sto ti ucinis,,, das im liste za sebe da koriste a oni mangupi da se pokazu na drugim forumima javno ih izbace stvarno ZALOSNO

На врв Bottom