Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2019
Мислења
317
Поени од реакции
193
Член од
10 октомври 2017
Мислења
378
Поени од реакции
741
Ne ne,nije problem,moze da se cestita i ranije i hvala svima na cestitkama,ali samo sam konstatovao da za svaki vjerski praznik Bajram,Bozic isl, cestitke se upucuju dan dva unaprijed...
Nebih zelio da me neko pogresno shvati i da se uvrijedi, to samo kazem iz logicnosti..Ako je Bozic cestitaj ga na sami dan praznika,ako je Bajram takodje, ako je nekom rodjendan isto se cestita na tacan datum itd..
Koja si ti cepidlaka jbte sve ti smeta

Член од
25 април 2019
Мислења
27
Поени од реакции
38
Pozdrav ima li neka mač lista viška za stb emu hvala puno

Член од
16 јануари 2018
Мислења
98
Поени од реакции
59
Pre cu da dobijem na kladionicu nego ovde da se nadje neka lista :):):):) Gledas albume sa njihovim slikama,ako neko postavi neko listu,odma napadaju hijene,ne davaj listu daj im sliku :):):):) ..

Член од
12 декември 2018
Мислења
116
Поени од реакции
125
moram priznati - kud svi Turci tu i mali Mujo ! :)
Pa ide ,jel mali Mujo nije Turak?
Автоматски споено мислење:

Ljudi sta je sa vama? Bajram je sutra ,ja postim i danas .nemojte dovoditi ljude u zabludu .!
SUTRA JE BAJRAM..sutra se cestita prijatno popodne svima zelim
Sta se ti deres?Ti ces nekom odredjivat kad ce sta cestitat,kakva zabluda,sav is si bitan ti i tvoj post,aj ne sramoti naciju i gledaj svoja posla.

Член од
24 септември 2019
Мислења
91
Поени од реакции
214
Ljudi sta je sa vama? Bajram je sutra ,ja postim i danas .nemojte dovoditi ljude u zabludu .!
SUTRA JE BAJRAM..sutra se cestita prijatno popodne svima zelim
Pripadnici drugih vjera hvala im jer manje vise neznaju a nije ni bitno , medjutim ko i kod svih vjerskih praznika u svim vjerama isti se cestitaju na dan proslave ! No , danas to vise skoro da nije ni bitno vecini u svim vjerama jer se svi vjerski praznici docekuju u kafanama i diskotekama , nazalost .Mi koji docekujemo Bajram , znamo da se bajram cestita po zavrsetku molitve tj. kad se bajram klanja ! Tako su nas ucili i bilo je dugo vremena tako !

На врв Bottom