Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
evo razmisljam dali da podijelimo listu javno da ljudi imaju sta gledati.Dok je ove corone.Sahbaz uskoro i na stb emu ... Vi ste mni nja bolji izvor ciste vode;) zivi i zdravi mi bili :)
Автоматски споено мислење:

evo razmisljam dali da podijelimo listu javno da ljudi imaju sta gledati.Dok je ove corone.Sahbaz uskoro i na stb emu ... Vi ste mni nja bolji izvor ciste vode;) zivi i zdravi mi bili :)
[/QUOT
svi koji su iz ex yu mogu gledati svi ovi iz Eu,Amerika itd nebi se trebeali koristiti ove linije slobodno bilo bi sramota.
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
evo razmisljam dali da podijelimo listu javno da ljudi imaju sta gledati.Dok je ove corone.Sahbaz uskoro i na stb emu ... Vi ste mni nja bolji izvor ciste vode;) zivi i zdravi mi bili :)
Uf,brate,al ga pretjerujes!!Na stotine boljih i kvalitetnijih panela a ti zapeo za taj i ne popustas.Cuj,"da ljudi imaju sta gledati".Evo,rasplaka me tvoja dobrota.:place:
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Lemi ti si naj gori places,kukas da ti dam listu i posto samo tebi nisma dao onda odjes i pises neke budalastine.Izvini se fino i dobices listu.
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
362
Поени од реакции
225
pozdrav swima imam smart tv i an smart sam instalirao ss iptv ali kanal koje sam stawio secka ju na tv a na laptop rade odlichno dali moze neka pomoc
 

pero123

Outstanding Сasual Dating Verified Maidens
Член од
10 јуни 2016
Мислења
81
Поени од реакции
46
Ako je neko raspolozen da proda skener za mac placam putem peypel
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
Lemi ti si naj gori places,kukas da ti dam listu i posto samo tebi nisma dao onda odjes i pises neke budalastine.Izvini se fino i dobices listu.
Ja ti kukam i trazim listu??Znao sam da si kvaran ali nisam slutio da si toliki mucak!Ajde pokazi taj moj post i ja ti saljem 1000 Evra.Kako te nije sramota.Sad cu postaviti sve makove sa tvog portala ako se ne izvines.Molim Marka da ovo ozbiljno shvati!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Imao sam SFVIP-Player sa mogucnosti snimanja i tu sam ga skinuo, ali ga sad ne mogu naci.
Pa molim ako mi hoce netko pomoci da mi ga posalje na PP.
Unaprijed zahvaljujem!
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Ako je neko raspolozen da proda skener za mac placam putem peypel
Pa zar nije bolje platis za godinu dana i uzivas;)
Автоматски споено мислење:

Ja ti kukam i trazim listu??Znao sam da si kvaran ali nisam slutio da si toliki mucak!Ajde pokazi taj moj post i ja ti saljem 1000 Evra.Kako te nije sramota.Sad cu postaviti sve makove sa tvog portala ako se ne izvines.Molim Marka da ovo ozbiljno shvati!
hahahah ma ti da iams 100e ti bi sebi platijo list ko covjek da gledas a ne da prosijacis i da molis ;) Sto se tice mac adresa sve objavi neka ljudi svaki 2 min skeniraju liste .Nego opametise plati Dijete drago i gledaj kako treba.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
Pa zar nije bolje platis za godinu dana i uzivas;)
Автоматски споено мислење:


hahahah ma ti da iams 100e ti bi sebi platijo list ko covjek da gledas a ne da prosijacis i da molis ;) Sto se tice mac adresa sve objavi neka ljudi svaki 2 min skeniraju liste .Nego opametise plati Dijete drago i gledaj kako treba.
Ja ti suplje,papak!Sto ne pokazes gdje ti ja trazim listu?! Ajde frajeru.A nisi daleko od mene.Oces da osjetis kako "dijete"lomi kicmu.Papcino!!!
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Ja ti suplje,papak!Sto ne pokazes gdje ti ja trazim listu?! Ajde frajeru.A nisi daleko od mene.Oces da osjetis kako "dijete"lomi kicmu.Papcino!!!
Sta ti bi se i fizicki potrudijo da budes nasilan za sada si ovako samo preko foruma ti bi da se sanom i tuces... Haahahaha jao mojka Bolesnika bas bas takvi koa sto si ti nebogu ljudi koji nemaju mogucnosti da plate bas radi tkavi kao sto si ti, Rambo :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Joj al vas covjek pali svakih 7 dana , ma samo ga treba ignorisat i njega , njegove postove i njegov panel , vidis da je u krizi cim se jedini ovdje reklamira svako malo , Allahami nebi uzeo listu od njeg kad nebi imo sta gledat ! https://www.olx./pretraga?trazilica=iptv-&kategorija=335
Evo ima jeftinijih od njeg koliko hoces samo sto je on jedini legalan :pos::pos:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom