Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

D

Deleted member 132030

Гостин
Nasao sam aplikaciju koja daje besplatnu TV. Pokusao sam da izvucem linkove i da ih pustim u VLC-u, ali nista...
Kasnije sam provalio da je na Flussonic panelu i neko od forumasa je poslao Flussonic linkove koji takodje izbacuju istu gresku kada se ubace u browseru. Kako zaobici tu zastitu?
P.S. Provalio sam da aplikacija koristi useragent "Antibes 2.0.20". Da li to ima neke veze?
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
C/P
Kada jedno društvo počne da liči i izgledom i mirisom na neku septičku jamu i kada polako počnu da tonu sve lađe da postoji još pokoji dobar čovek, koji nam svojim stavom, mislima ili postupkom pokazuje da nije baš sve jako crno, ne treba baš skroz biti pesimista. Uvek se nađe u mraku neka zvezda vodilja, koju treba slediti. Interesi pokvare ljude a ljudi onda kvare međuljudske odnose. U svoj toj zbrci treba naći neki ispravan put i slediti ga, jer naopako bi bilo da svi pratimo primere koje svaki dan negativno komentarišemo. U celom ovom zbrkanom sistemu poremećenih vrednosti imati to zrno žita pored sebe u ovom silnom kukolju je veliki uspeh i ne treba ga puštati od sebe.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Čuo sam danas jedan dobar , u ovo vrijeme korone valja se nasmijat :D


Polagao Mujo istoriju i nasavjetovali ga neki prethodnici što su prije polagali da će bit sve u redu ako bude pričao šta bilo , da ne smije samo šutiti ...

I tako uđe on u učionicu , a ono tamo komisija nabrijana , namrgođena ..postavi mu pitanje 2. svjetski rat.

Češka se Mujo po glavi, kaže : Pa čujte u drugom svjetskom ratu su ratovali partizani, švabe , četnici , ustaše , talijani ..

Vidi kaže Mujo , ideš naokolo i pričaš nebitne stvari ...imaš još dvije minute da ispričaš nešto bitno inače te obaramo prekide ga član komisije .

Trznu se Mujo ,klimnu potvrdno glavom pa nastavi: Pa čujte , u drugom svjetskom ratu ne samo da su ratovali nego su i ginuli , partizani, švabe, četnici , ustaše , talijani ...

Opet ga prekidoše iz komisije : Vidi Mujo , opet okolišaš i pričaš sporedne stvari , imaš još samo minutu da kažeš nešto suvislo ako misliš položiti...

Stade Mujo, hm... minutu kažeš profesore?

Da ...minutu Mujo , profesor će !

Kaže Mujo : E onda predlažem minutu šutnje za sve stradale i poginule partizane , švabe , četnike , ustaše i talijane ...


hahahahahahahahahahahahahahahahaha :D :D :D
 
Член од
24 март 2019
Мислења
20
Поени од реакции
20
Pozdrav svima

Koja je nova adresa portala za Gradinu

Moze na PM
Unapred hvala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom