Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

D

Deleted member 132030

Гостин
Ima li neka nasa lista sa FHD Sport Klubom i Novom Sport? Ovo sto sam do sada nalazio je bio upscale sa SD-a, pa je sve mutno ko Dunav...
 
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
E ovakvi su mi najdrazi. Dobije se lista gratis i onda pocnu izvoljevanja: sto nije FHD ili UHD a sto je SD, zasto u listi nema najnovijih filmova koji jos nisu ni montirani do kraja a ni zadnja scena jos nije snimljena :) ...
Sve bi ja to smajserom :D:D:D
 
Член од
18 март 2019
Мислења
101
Поени од реакции
137
Koji si ti glupi konj sebični.. S jebeš takvu listu... Ma bolje bit dobar s vlasnicima panela nego s vama... 90 posto vi uništite, takvu seničnjaci ko ti... Samo 10 posto vlasnici ugase.. Sve ostali ljudima puca zbog ovakvih.. Više me smara i ljudima djelit kad uvjek ovaka neki se nađe.. Zasto toliko mrziš te ljude i nedopustas da gledaju..
Автоматски споено мислење:


I to nije streem nego kanal iz liste... Nepismeni hakeru... Neznaš ni šta je notped a kamoli ostalo
Автоматски споено мислење:

Odlazim odavdje jer previše je loših, sebićnih i pokvarenim ljudi.. Pozdravljam one dobre..........
Koji si ti glupi konj sebični.. S jebeš takvu listu... Ma bolje bit dobar s vlasnicima panela nego s vama... 90 posto vi uništite, takvu seničnjaci ko ti... Samo 10 posto vlasnici ugase.. Sve ostali ljudima puca zbog ovakvih.. Više me smara i ljudima djelit kad uvjek ovaka neki se nađe.. Zasto toliko mrziš te ljude i nedopustas da gledaju..
Автоматски споено мислење:


I to nije streem nego kanal iz liste... Nepismeni hakeru... Neznaš ni šta je notped a kamoli ostalo
Автоматски споено мислење:

Odlazim odavdje jer previše je loših, sebićnih i pokvarenim ljudi.. Pozdravljam one dobre..........
https://forum.kajgana.com/goto/post?id=8863563 I bolje da ides,ako si vec htjeo pomoci treba si dati ljudima na pm,a ne ovako unistavat nesto sto je dobro
Koji si ti glupi konj sebični.. S jebeš takvu listu... Ma bolje bit dobar s vlasnicima panela nego s vama... 90 posto vi uništite, takvu seničnjaci ko ti... Samo 10 posto vlasnici ugase.. Sve ostali ljudima puca zbog ovakvih.. Više me smara i ljudima djelit kad uvjek ovaka neki se nađe.. Zasto toliko mrziš te ljude i nedopustas da gledaju..
Автоматски споено мислење:


I to nije streem nego kanal iz liste... Nepismeni hakeru... Neznaš ni šta je notped a kamoli ostalo
Автоматски споено мислење:

Odlazim odavdje jer previše je loših, sebićnih i pokvarenim ljudi.. Pozdravljam one dobre..........
https://forum.kajgana.com/goto/post?id=8863563,i bolje odlazi unistio si nesto dobro,tako se nepomaze ljudima.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Член од
7 ноември 2019
Мислења
208
Поени од реакции
247

Kajgana Shop

На врв Bottom