Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Malo si se zajeb ne smeta meni Dokovic ubiti mama mu Hrvatica tako da tata je samo doku izvadio hahahah,nego mi smeta sta iskoristavate vise ovog moderatora ovdje jer ok jedna slika navrh glave .Sta da nas sad 100 ili vise stavi svaki sliku,nikad kraja,valjda smo svi jednaki pa ajde onda za svaki sportski dogadaj cemo svi po jednu dve slike.Neznam gdje je tu politika ja sam prvi protiv politike ,da sad ne spomenem sta je jedan uvazeni clan sa jednog foruma imao kao sliku na skype jako vama popularan tako da sam se zgrazao kad sam to svaki dan gledao ok vise ga nemam gore to ti politika i to opasna.Tema foruma je internet ,radio i televizija i to legalno tako stoji tema a to sta ste ju svi mi pretvorili u prcvariju e o tome mozemo pricat .
Čekaj malo...Ne smeta ti Đoković zato što mu je mama hrvatica?
Zar stvarno misliš da tako glupa izjava priliči čoveku tvojih godina?
Jesu li ti smetale objave i slike pre neki kad je rukomet bio aktuelan i kada smo vama svi čestitali?
Vidi, ja te sada prvi i zadnji put molim da ne budeš bezobrazan i pokvaren i tako podmuklo i perfidno provlačiš te izjave sa nacionalističkom konotacijom ,igrajući se sa našom inteligencijom!
Znači, budi dobar i drži se iptv-a!
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Sta mislis da ti nemaju sta gledat e tu si se zaj...,sad zamisli koliko si vremena potrosio na skeniranje ,na citanje ,na pisanje ode zivot u kur....,al ako oces bit kralj moras zrtvovat seks,obiteljski zivot i zdravlje jer puf za nekoliko godina se pocinju prividat bijeli misevi hehehehe mani se toga svi imaju sve vjeruj mi i previse svaki za sto zivota pa sad zajebava... ovdje vas dobrocinitelje
Ne bi se složio , vrlo dobro se da prepoznat ko folira , a ko je stvarno početnik ...ja ne mogu da ne odgovorim čovjeku kad nešto upita , možda sam ja naopak , a čitav svijet prav al tako je ...
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Ne bi se složio , vrlo dobro se da prepoznat ko folira , a ko je stvarno početnik ...ja ne mogu da ne odgovorim čovjeku kad nešto upita , možda sam ja naopak , a čitav svijet prav al tako je ...
U pravu si, moze se prepoznati kome treba ili samo da pita ali neces ni ti, ni ja niti bilo ko propasti zbog 1, 100, 1000 listi ili Mac-ova. Prosla su ona vremena moljakanja i na PM pa onda kad nema odgovora i javno cisto da bi tadasnji dobrocinitelji pokazali da bas "oni" imaju to. Nema careva, kraljeva, dobrocinitelja jer ih nikad nije bilo osim pojedinaca koji ni dan danas ne shvataju da je ovo samo zajebancija i ako su prilike za dobro druzenje. Na zalost, nas mentalitet nece to dozvoliti ni kad stvarno trebas pomoc neces je dobiti u 99% jer takvi su umisljeni i kao da im zalogaj hljeba otimas iz usta. Jok vala, jos cu da se hvalim na sva vrata sta imam...Razocarenje kao i uvijek, razocarenje i na ovakvim mjestima. Da se ogradim, ima 3-4 ljudi koji su ovdje zasluzili i krvi da im se da ali ostalo...Bruka..
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Malo si se zajeb ne smeta meni Dokovic ubiti mama mu Hrvatica tako da tata je samo doku izvadio hahahah,nego mi smeta sta iskoristavate vise ovog moderatora ovdje jer ok jedna slika navrh glave .Sta da nas sad 100 ili vise stavi svaki sliku,nikad kraja,valjda smo svi jednaki pa ajde onda za svaki sportski dogadaj cemo svi po jednu dve slike.Neznam gdje je tu politika ja sam prvi protiv politike ,da sad ne spomenem sta je jedan uvazeni clan sa jednog foruma imao kao sliku na skype jako vama popularan tako da sam se zgrazao kad sam to svaki dan gledao ok vise ga nemam gore to ti politika i to opasna.Tema foruma je internet ,radio i televizija i to legalno tako stoji tema a to sta ste ju svi mi pretvorili u prcvariju e o tome mozemo pricat .
Ajde ne lazi zivota ti.Toliko mrznje i zlobnosti u zivotu nisam osjetio!
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Malo si se zajeb ne smeta meni Dokovic ubiti mama mu Hrvatica tako da tata je samo doku izvadio hahahah,nego mi smeta sta iskoristavate vise ovog moderatora ovdje jer ok jedna slika navrh glave .Sta da nas sad 100 ili vise stavi svaki sliku,nikad kraja,valjda smo svi jednaki pa ajde onda za svaki sportski dogadaj cemo svi po jednu dve slike.Neznam gdje je tu politika ja sam prvi protiv politike ,da sad ne spomenem sta je jedan uvazeni clan sa jednog foruma imao kao sliku na skype jako vama popularan tako da sam se zgrazao kad sam to svaki dan gledao ok vise ga nemam gore to ti politika i to opasna.Tema foruma je internet ,radio i televizija i to legalno tako stoji tema a to sta ste ju svi mi pretvorili u prcvariju e o tome mozemo pricat .
Dsuki izgleda raskid s Interom definitivno na tebe negativno utjece :) , tebi je vrijeme da se ostavis tastature i dohvatis traktorceta ! Provaljujes se covjece svakim novim javljanjem .
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Ja sam mislio da je nebitno tko je ovde koje nacije bitno je da je čovjek...
Što se tiče teme o sportu na forumu imaju posebni djelovi i tamo se može pisati...
Ali kad neko napravi takav uspjeh nebitno je koje je nacionalnosti...
Euforija u tom trenutku opravdava to što je neko objavio neku sliku ili napisao čestitku...
Nema potrebe bezveze dizati tenzije!!
Ja se svima zahvaljujem tko je meni nekad poslao listu...
Nisam pitao tko je od kud je.... bitno je da je dobar čovjek i da mi je izišao u susret i pomogao...
Neki su toliko bili kulturni i fini kao ni što mi rodbina nije bila...
Još jednom hvala svima... oni znaju tko su i prepoznat će se!!
Neki su rekli javi se kad god ti nešto treba...
Hvala!
Pozdrav!!
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
U pravu si, moze se prepoznati kome treba ili samo da pita ali neces ni ti, ni ja niti bilo ko propasti zbog 1, 100, 1000 listi ili Mac-ova. Prosla su ona vremena moljakanja i na PM pa onda kad nema odgovora i javno cisto da bi tadasnji dobrocinitelji pokazali da bas "oni" imaju to. Nema careva, kraljeva, dobrocinitelja jer ih nikad nije bilo osim pojedinaca koji ni dan danas ne shvataju da je ovo samo zajebancija i ako su prilike za dobro druzenje. Na zalost, nas mentalitet nece to dozvoliti ni kad stvarno trebas pomoc neces je dobiti u 99% jer takvi su umisljeni i kao da im zalogaj hljeba otimas iz usta. Jok vala, jos cu da se hvalim na sva vrata sta imam...Razocarenje kao i uvijek, razocarenje i na ovakvim mjestima. Da se ogradim, ima 3-4 ljudi koji su ovdje zasluzili i krvi da im se da ali ostalo...Bruka..
Ima jarane još uvijek i CAREVA I KRALJEVA I DOBROČINITELJA...
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Ima jarane još uvijek i CAREVA I KRALJEVA I DOBROČINITELJA...
Aj ove prve 2 sorte ljudi preskacem, nisu mi interesantni...Ovi treci, e oni su ti moj jarane ko kad je Fata napravila sarmu i ostalo 5-6 komada, tamo negdje 7.-8. dan, pa zovnula komsiju i ponudila mu da li hoce ili da ih baci... ;) Ovo malo zezanja oko ove teme na forumu. Skeniras neki portal i od 100 Mac-ova za kratak period prestaju da rade 80%. I onih ce 20% brzo ako ih ne poklonis kome treba ili ih izbrises sa kompa.
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Čekaj malo...Ne smeta ti Đoković zato što mu je mama hrvatica?
Zar stvarno misliš da tako glupa izjava priliči čoveku tvojih godina?
Jesu li ti smetale objave i slike pre neki kad je rukomet bio aktuelan i kada smo vama svi čestitali?
Vidi, ja te sada prvi i zadnji put molim da ne budeš bezobrazan i pokvaren i tako podmuklo i perfidno provlačiš te izjave sa nacionalističkom konotacijom ,igrajući se sa našom inteligencijom!
Znači, budi dobar i drži se iptv-a!
Ma ajde ne izvlaci iz konteksta ,nisam napisao zato nego ubiti mu mama Hrvatica jer je onaj milos vidio politiku ,vi pojedinci kao da se nisze nacicali dok ste bili mali pa sve vidite crno.A sta se tice intelegencije tvoje pihh...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom