Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
E ovo nikad necu da razumem? Ok, razumem IPTV sekcija i sve to ali jel moze i malo razumevanja?
Ljudi su samo cestitali Novaku na istorijskoj 8-oj tituli, neverovatnom uspehu i na svemu sto je uradio u karijeri! I onda se brisu postovi bez upozorenja i slicno zbog velike slike i spojlera? Stvarno? Zasto nisu samo izmenjeni/editovani ili javili clanovima da to sami urade? Zasto??? Ovde su bre se pojedini vredjali, prepucavali, pametovali i objavljivali javno citave servere sa username i password-ima kao i gomilu unistenih lista i gomilu mac-adresa, a te postove i dalje postoje na forumu unazad nekoliko stranica.... Pozdrav
veliki sportisti postuju jedni druge

 
Последно уредено:
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
moze li ko pomoc o androit boxa tx3mini
imam problema nece da prepozna--- host not fond
mozeli nekako da se to sredi
jel treba nesto da se promeni da bi prepoznao server
Obično ne treba ništa podešavati, to radi automatski. Ne znam zašto neće.
Probaj resetirati router, isključi ga iz struje i uključi za par minuta.
Resetiraj i box, na isti način. Jesi li spojen na router preko Wi-Fi ili kabelom.
Ako si putem Wi-Fi probaj ga spojiti kabelom (ako je moguće).
Ne znam šta bih ti za sada više savjetovao.
LP
 
Член од
11 декември 2019
Мислења
101
Поени од реакции
213
Svi oni kojima sam na bilo koji način pomagao u p.m. , a u više navrata im bilo teško napisat poslije hvala ne moraju mi se više obraćat , ako misle da je njihovo hvala koje je realno 4-5 sekundi , vrijednije od moje minute-dvije koliko mi minimalno treba da nadjem listu , a kamoli da nešto objasnim zajebali su se ;)

Druze! ja sam svoje obavio
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Svi oni kojima sam na bilo koji način pomagao u p.m. , a u više navrata im bilo teško napisat poslije hvala ne moraju mi se više obraćat , ako misle da je njihovo hvala koje je realno 4-5 sekundi , vrijednije od moje minute-dvije koliko mi minimalno treba da nadjem listu , a kamoli da nešto objasnim zajebali su se ;)
Sta mislis da ti nemaju sta gledat e tu si se zaj...,sad zamisli koliko si vremena potrosio na skeniranje ,na citanje ,na pisanje ode zivot u kur....,al ako oces bit kralj moras zrtvovat seks,obiteljski zivot i zdravlje jer puf za nekoliko godina se pocinju prividat bijeli misevi hehehehe mani se toga svi imaju sve vjeruj mi i previse svaki za sto zivota pa sad zajebava... ovdje vas dobrocinitelje
 
Член од
9 декември 2017
Мислења
11
Поени од реакции
2
Pozdrav svima, jel ima neko neku manju listu s domacim kanalima, znaci neka skromna lista, samo da je stabilna da nije javna, ako moze na PM, hvala.
 
Член од
11 декември 2019
Мислења
101
Поени од реакции
213
Sta mislis da ti nemaju sta gledat e tu si se zaj...,sad zamisli koliko si vremena potrosio na skeniranje ,na citanje ,na pisanje ode zivot u kur....,al ako oces bit kralj moras zrtvovat seks,obiteljski zivot i zdravlje jer puf za nekoliko godina se pocinju prividat bijeli misevi hehehehe mani se toga svi imaju sve vjeruj mi i previse svaki za sto zivota pa sad zajebava... ovdje vas dobrocinitelje
Druze!da malo ne pretjerujes"Sta mislis da ti nemaju sta gledat e tu si se zaj..."
kad sam od @dadox_a trazio listu rekao sam mu zasto!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
opet ste umesal poltiku i sport i to zahvaljujuci dsukiju kome su smetale cestitke Novaku zar je lose da se cestita 8 titula AO a kojima to krivo samo ignore i svi zadovoljni a pogotovo Novakovi navijaci u koje i moja malenkost spada:cool:
Malo si se zajeb ne smeta meni Dokovic ubiti mama mu Hrvatica tako da tata je samo doku izvadio hahahah,nego mi smeta sta iskoristavate vise ovog moderatora ovdje jer ok jedna slika navrh glave .Sta da nas sad 100 ili vise stavi svaki sliku,nikad kraja,valjda smo svi jednaki pa ajde onda za svaki sportski dogadaj cemo svi po jednu dve slike.Neznam gdje je tu politika ja sam prvi protiv politike ,da sad ne spomenem sta je jedan uvazeni clan sa jednog foruma imao kao sliku na skype jako vama popularan tako da sam se zgrazao kad sam to svaki dan gledao ok vise ga nemam gore to ti politika i to opasna.Tema foruma je internet ,radio i televizija i to legalno tako stoji tema a to sta ste ju svi mi pretvorili u prcvariju e o tome mozemo pricat .
 
Член од
27 ноември 2018
Мислења
46
Поени од реакции
102
Pozdrav svima a posbeno jednom medju nama ;), da mu se zahvalim jos jednom, evo dva mjeseca gledam bez problema.:oleee:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Druze!da malo ne pretjerujes"Sta mislis da ti nemaju sta gledat e tu si se zaj..."
kad sam od @dadox_a trazio listu rekao sam mu zasto!
Cast izuzecima ,predugo sam u tim vodama da neznam kako to sve funkcionira tako da me ne trebas ucit o spletkama.Podijelio sam ja na tisuce listi tako da svasta sam dozivio
 

icerici

No Woman No Cry
Член од
19 април 2012
Мислења
316
Поени од реакции
467
Zdravo na site. ako ima nekoj lista so bugarski kanali da mi isprate.

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom