Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 февруари 2019
Мислења
179
Поени од реакции
696
Браћо и сестре!
Нека vам је наздравље Православна Нова година!
Туђе поштујмо,своје не дајмо!
ЖИВЕЛИ!

Последно уредено:
Член од
8 јуни 2019
Мислења
209
Поени од реакции
197
To okačiš i šta si dobio, ništa.... to ionako ne traje dugo.... nije uopšte ni fora a ni zanimljivo, ne vidim takvu svrhu ovog linka...:kafence:

Член од
27 февруари 2017
Мислења
324
Поени од реакции
650
Браћо и сестре!
Нека vам је наздравље Православна Нова година!
Туђе поштујмо,своје не дајмо!
ЖИВЕЛИ!

Žalosno je na šta se sveo ovaj forum,na zelje pozdravi i čestitke,do prije dva mjeseca sam dolazio dva tri puta na dan na ovaj forum (preko telefona) a sada jednom u dva tri dana i to cu da smanjim kad vidim da ste otisli u k...

Член од
20 февруари 2019
Мислења
179
Поени од реакции
696
Žalosno je na šta se sveo ovaj forum,na zelje pozdravi i čestitke,do prije dva mjeseca sam dolazio dva tri puta na dan na ovaj forum (preko telefona) a sada jednom u dva tri dana i to cu da smanjim kad vidim da ste otisli u k...
Zalosno je da si ti to primetio tek kod moje objave, sto naravno nije slucajno i svakom je jasno zasto...
Deset stranica pre mene su samo cestitanja a boli te samo ova cestitka...
Nisi trebao gledati sadrzaj ako ti smeta.

Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
720
Поени од реакции
1.103
ne moraš ni toliko dolaziti, najbolje idi u taj k........koji svima nama preporučuješ(čaš)

На врв Bottom