Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
nekog drugog nadji za takmicenje, ja sam ti rekao da je taj (ili bilo koji drugi) laptop mali za 4K ;)
Nemas ti pojma rekao bi .. prije nego sam ga uzeo strucnjak mi sve u detalje objasnio ujedno da je i vise nego sposoban za 4K ... a sto se tice takmicenja ti se svakodnevno takmicis sam sa sobom :D ocu reci tvoje najbolje nema bolje tudje ni blizu tvog :D te tvoje Fhd sto svakodnevno slikas ja to bacam iz rukava kao kokice :D i nisam ja citirao tebe nego ti mene :D tamo negdje si zapostavio temu totalno... falis :D uzivaj a ja cu se vec nekako snaci :)

Pozdrav
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
hahh 4k mozes staroj babi prebrojat dlaki koliko joj jos ostalo :D
Автоматски споено мислење:


to mu ne vredi sta je javno sta je vani od toga nema zivota pa ti rikne u 3 u noci kad najbolje napeto hahah
Samo ti nebrini ,ako ti treba posluzi se ako ne pusti nek proba kome treba ;)
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
Dobra večer svima..
ima li tko viška listu Crosat (mislim da se tako zvala). imali su prije par mjeseci problema, pa ne znam jel ta lista opet proraadila.
Ako ima netko viška, bio bih mu zahvalan.
Pozdrav svima.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Nemas ti pojma rekao bi .. prije nego sam ga uzeo strucnjak mi sve u detalje objasnio ujedno da je i vise nego sposoban za 4K ... a sto se tice takmicenja ti se svakodnevno takmicis sam sa sobom :D ocu reci tvoje najbolje nema bolje tudje ni blizu tvog :D te tvoje Fhd sto svakodnevno slikas ja to bacam iz rukava kao kokice :D i nisam ja citirao tebe nego ti mene :D tamo negdje si zapostavio temu totalno... falis :D uzivaj a ja cu se vec nekako snaci :)

Pozdrav
Prije par godina ja sam imao još manji laptop u fhd i nije samo stvar slike na njemu. Super je to sto kad ga spojiš na tv, ako moze reproducirati 4k dobiješ super sliku na tv.. Meni je bas super tvoj laptop i tv i drago mi je sto imaš i sto si zadovoljan.. Iskreno eto... Ja imam sharp od 134 cm i android box4k i isto sam zadovoljan.. Poz sota i uzivaj..
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Iskreno, za novac koji date za te laptope mozete kupiti polovan Mac Pro 5.1, zvijer sa 12 jezgrenim procesorom na 3,46 GHz, obicno dodje sa min. 48-64 Gb rama i barem dvije GTX770 ili GTX970 graficke, SSD i ostale zajebancije da ne spominjem. Jes' da je sada star vec skoro 10 god, ali kad odvrtis win10 u virtualnoj masini brze nego sto vecina novih PC-a koje kupis u ducanu moze vrtiti ili kad pokrenes Bluestacks na 4 jezgre i jedno 8 Gb rama onda vidis razliku a OS X se i dalje vrti na 8 jezgri i ne posustaje. Ako jos kupis onaj Retina 5k monitor eeee..... :)
Ali stvar ukusa jbg, samo kazem.

P.S Ja imam neki pisljivi Sony 4K android TV od 49", nista posebno pa necu da slikam.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Prije par godina ja sam imao još manji laptop u fhd i nije samo stvar slike na njemu. Super je to sto kad ga spojiš na tv, ako moze reproducirati 4k dobiješ super sliku na tv.. Meni je bas super tvoj laptop i tv i drago mi je sto imaš i sto si zadovoljan.. Iskreno eto... Ja imam sharp od 134 cm i android box4k i isto sam zadovoljan.. Poz sota i uzivaj..
sta je vama ljudi, to o cemu pricas je "drugi par cipela" ;) :D
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
325
Поени од реакции
219
opet vi ,,Ja imam ovo ja imam ono ,moj vako moj nako,,,,,,a covjek napiso prije neki dan sta ima a vi drvlje i kamenje po njem ,,,jbga Sota nemoj jbga i ti ,,izazivas ,,podsmijavas ,,nije u redu ,,nije ovo tema foruma ko sta ima i kako, svojim postom pozivas da vidimo ko kako ima i kad ljudi daju misljenje onda ovo je ono je,aj budi realan pa reci jel to u redu taj post i u skaldu sa temom?,ovo je iptv ili kako vec ,,de malo glas razuma jbga
 

Kajgana Shop

На врв Bottom