Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
I mene to interesuje, naime u zlatna vremena kada se skeniralo sa combo tipa: mujo:mujo ja upeco "medu" i radilo ko sat od 2015 .god do pre mesec dana dok ovde nisu objavili vise lista od: http://s1.bostv.net:80/ i crko medo :( te koristim priliku da se zahvalim i Medi sto je redovno placao ,a bogami vlasniku servera (s1.bostv.net:80) sto su me trpeli skoro 4 godine ( ovo mislim ozbiljno nisam ironičan)..
I ja sam imao medox- a s 0 konekcija, gledao cijeli kvart i ni da trzne.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
I mene to interesuje, naime u zlatna vremena kada se skeniralo sa combo tipa: mujo:mujo ja upeco "medu" i radilo ko sat od 2015 .god do pre mesec dana dok ovde nisu objavili vise lista od: http://s1.bostv.net:80/ i crko medo :( te koristim priliku da se zahvalim i Medi sto je redovno placao ,a bogami vlasniku servera (s1.bostv.net:80) sto su me trpeli skoro 4 godine ( ovo mislim ozbiljno nisam ironičan)..
To ti je jedan primjer a ima mnogo,ta je lista bila javna davno ali se ipak odrzala ja sam je isto imao ali nisam koristi jer sam imao druge liste.Vjerujem da su je mnogi drugi imali ali nisu koristili kao ni ja.
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
I mene to interesuje, naime u zlatna vremena kada se skeniralo sa combo tipa: mujo:mujo ja upeco "medu" i radilo ko sat od 2015 .god do pre mesec dana dok ovde nisu objavili vise lista od: http://s1.bostv.net:80/ i crko medo :( te koristim priliku da se zahvalim i Medi sto je redovno placao ,a bogami vlasniku servera (s1.bostv.net:80) sto su me trpeli skoro 4 godine ( ovo mislim ozbiljno nisam ironičan)..
a Masi qurac, samo Medi hvala
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Ne znam koliko je kome poznato ? da kazem osim u Art listi i ovim poznatijim kao bitka ... braca.... zdravahrana tj. gradina i njima slicne ... svako malo spominju ... ovaj kanal ima i u nekim drugim listama ... dal ga ima u gore spomenutim nisam provjeravao ....

nekom od vas poznato ? nekom mozda nije? vodila se diskusija oko tog kanala ..

Pozdrav
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
bas mi te zao sto si na tako miroljublivi nacin
smogao snage da unistis dve najbolje liste koi sam imao i gledao duze vremena
dok nisi ih postavio hvalatebi :)
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Mora da su ti jako digli živac...
Jel to ono kad daš nekome nešto pa se nezna zahvalit?
Nije nego lik napravi 4 profila i sa svih na PM žica liste.
A i takvih je bilo...
Автоматски споено мислење:

Ne znam koliko je kome poznato ? da kazem osim u Art listi i ovim poznatijim kao bitka ... braca.... zdravahrana tj. gradina i njima slicne ... svako malo spominju ... ovaj kanal ima i u nekim drugim listama ... dal ga ima u gore spomenutim nisam provjeravao ....

nekom od vas poznato ? nekom mozda nije? vodila se diskusija oko tog kanala ..

Pozdrav
Ima u zdravahrana...
Автоматски споено мислење:

bas mi te zao sto si na tako miroljublivi nacin
smogao snage da unistis dve najbolje liste koi sam imao i gledao duze vremena
dok nisi ih postavio hvalatebi :)
Znao sam ja da si to ti... hahahahahhahahahahahahahahahaha
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom