Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa ja pomazem vidite i sami da sam vam dao hrpa mac adresi odakle da pocnete ad tarzite bitan je sastav posle 00:1A:79:
i ako to nije pomoc onda neznam sta drugo
i jos jedan clan vam dao nestokorisno i veoma lepo ali
vi to smetate za glupost necu ga imenovati
znaci aj sma posao to datarzim i pokazalo se rezultati puno
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Ova zajebancija nije samo na nasim prostorima, na mnogim stranim forumima vec duzi period isto se radi kao i kod nas. Na gomile MaC adresa i linkova mnogih portala pa ne vidim da se neko buni kod njih. Hopcup se igra macke i misa sto je sasvim normalno za sve ljude koji znaju sta je zajebancija. I ne znaci ako on nesto postavi na gomili da to neko nece postaviti ili je vec postavljeno prije njega na jednom od mnogobrojnih foruma pa tako i moja pa mozda i tvoja lista prestane raditi. Nema ljutnje posto je sve to gratis, kako doslo tako i otislo...:) Npr. pratim ZunZang-a sto uzima dobru lovu za OB skaner a gdje su ostali sto prodaju slicne alatke sto znaci sve je vise aktivno. Neko se zabavlja dok neko zaradjuje lovu pa tako je uvijek bilo i ne treba osudjivati nikog jer ako nije sad hopcup bice neko drugi i tako u krug. Ljudi uzivajte uz dobru muziku, pivo i zivot bude ljepsi...Uzdravlje...!!!!!!!
 
Член од
10 јули 2016
Мислења
163
Поени од реакции
218
Ova zajebancija nije samo na nasim prostorima, na mnogim stranim forumima vec duzi period isto se radi kao i kod nas. Na gomile MaC adresa i linkova mnogih portala pa ne vidim da se neko buni kod njih. Hopcup se igra macke i misa sto je sasvim normalno za sve ljude koji znaju sta je zajebancija. I ne znaci ako on nesto postavi na gomili da to neko nece postaviti ili je vec postavljeno prije njega na jednom od mnogobrojnih foruma pa tako i moja pa mozda i tvoja lista prestane raditi. Nema ljutnje posto je sve to gratis, kako doslo tako i otislo...:) Npr. pratim ZunZang-a sto uzima dobru lovu za OB skaner a gdje su ostali sto prodaju slicne alatke sto znaci sve je vise aktivno. Neko se zabavlja dok neko zaradjuje lovu pa tako je uvijek bilo i ne treba osudjivati nikog jer ako nije sad hopcup bice neko drugi i tako u krug. Ljudi uzivajte uz dobru muziku, pivo i zivot bude ljepsi...Uzdravlje...!!!!!!!
Sta se tice toga zunga cuo sam da je prodao samo 20 kopija a od tih 20 garantujem da su makar 5kod sultana pa ti izracunaj gde se "deli" najvise. :)


Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
U jednu ruku se slazem sa tobom jer ipak je ovo kao i drugi forumi gde se deli znanje ali brate ti ne delis vise znanje vec i imanje (parcijalno :) ) a to vec prelazi granice dobrocinstva i postaje opsesija u dokazivanju
Vecina skenera sto se vrte po netu su nastali posle tvoje objave sto bi bilo ok da se koristi za svoje potrebe i neki krug ljudi ali haoticno objavljivanje nece sigurno pomoci grupi koju si ti targetovao pomoci ili ti je ipak cilj pomoci nekom trecem ,u sto ne zelim da verujem jer ti si ipak hopcup :)





Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
ma nis nije nestalo okotila se maca
Автоматски споено мислење:

Sta se tice toga zunga cuo sam da je prodao samo 20 kopija a od tih 20 garantujem da su makar 5kod sultana pa ti izracunaj gde se "deli" najvise. :)


Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
ma nis to ne vredi ja probao samo jedan alat mu fensi ostalo tako
 
Член од
30 јануари 2019
Мислења
6
Поени од реакции
6
bit.do..mac_skener
Malko da uzivate i skenirate.
Автоматски споено мислење:

Sada imate skener i sami skenirajte, ne trazite vise mac adrese. Uzivajte sa skeniranjem
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom