Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јуни 2018
Мислења
266
Поени од реакции
112
Последно уредено:
Член од
5 септември 2014
Мислења
879
Поени од реакции
920
:) ovaj laki skroz ke ve unisti a mnogima ke im ide to na nervi
imas podrska od mene produzi onako kako tebi odgovara
a vi koi se oko toga nervirate imate isto podrska od mene
i dalje se nervirajte za gluposti mozda bicete jos bolji sa zdravje
i pritisak gornji doljnji :) pozdarv svima i laku noc

Член од
8 ноември 2019
Мислења
4
Поени од реакции
0
[QUOTE = "Vay, mesaj: 8781901, üye: 88127"]
Kaç tane forum yazısı olduğunu tahmin et
[/ QUOTE]
Thanks

Член од
6 мај 2017
Мислења
725
Поени од реакции
1.129
pa na toga lakija333 sto unistava m3u liste
to ti je pola lakija, čitav laki(ako je) onda je666
Автоматски споено мислење:

imam jednu iptv od istog prodavača sa tri različita servera ni jedan server neda da se skine lista ali liste rade sve tri , ima li tu kakva fora da na neki drugi način skinem listu osim simple playera da netrebam skenirati slično toj varijanti kako se inače skida lista tog tipa iptv liste (ovo inače neradi ) http://live.stream24.pro:8000/get.php?username=enricoAtripExPicBar&password=Gl86Lg2M&type=m3u
to ti je "Xtream Codes Reborn", nemaš Ti za to pušku, probaj lakše.

Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
1.358
Поени од реакции
2.380
Sto bi mi i slao ima ko ce meni da da liste koje mi i dan danas rade i koji me je dosta naucio kako da skidam m3u liste mak adrese i takodze veliki pozdav za moga ucu ZOKINIKA
Uzmi si ga doma hahah jebote

Cemu tolika frka oko skenera . Ja nemam skener , ali ima dosta specijalizovanih sajtova i foruma koji objavljuju razne liste i adrese.
Tu si u pravu ima stranih sajtova vip na tisuce maceva ima tamo,za sicu imas sve i ne patis se

Uz duzno postovanje prema tebi Inter I svim znalcima ove teme ,Ali tako je to kada verujete pogresnim I napadnim ljudima koji su samo uz " dobro jutro ,dobar Dan, laku noc " itd ,itd.. nabili broj postova pa kao "aktivn"i clanovi nagradjivani VIP clanstvom pa cak I do adminitratora dogurali dobili skripte skenere i .... sad su glavni!? I sve ode u... Honduras.. A kad mi amateri ,hobisti zatrazimo ili pitamo kako do liste ,onda slede odgovori tipa " samo prijateljima dajem " a ko je pravi prijatelj je pravo pitanje..Pozdrav svima!
P.S.Svrha ovog posta nije vredjanje ili omalovazavanje NIKOGA vec cisto moje zapazanje .
Zna se ko deli sakom i kapom i ko je rasirio sve i razjebao jer mu bitno da ga neko uzvisuje.I svoju guzicu bi dao da ga neko pohvali zato se i prosirilo svakakvim budalama koji su sad promjenili nick i sad su frajeri.Zato apeliram na ove gazde panela dajte vise svi postavite te tokene

Последно уредено:
На врв Bottom