Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Jel jos ko dodao u ponudu Zvezda TV, osim ART-a ? Mrzi me da proveravam sve redom

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 

otkacen

Top-notch Сasual Dating Actual Girls
Член од
10 ноември 2018
Мислења
174
Поени од реакции
57
Molim vas pali mi liste m3u pa sad nemam nista ko ima neka pusti barem 1 u pm po moznost ex yu molim vas hvala inspired
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Bravo sve ti na mjestu svaka ti cast na postu,sve sta vredi se razjebalo na kajgana i to je istina i sve sta si napisao dizem ti kapu do poda iako se nismo uvijek slagali eto.Ja sam za istinu i postenje.Laz to je stvar koju najvise mrzim na svijetu i manipulaciju.
Dsuki, hm skim si ti dobar... S onim koji te poštuje, tko ti pomogne i tko ti da, i onda kad on ima isto pošalje tebi.. Jel tako.. Cudno ti da sam dan danas ja dobar s interom.. I bit ću.. Evo gle sad ovo. Ovo je pitanje za tebe.. Ajd pošalji mi ulaz u neki exyu panel i pošalji mi user pass za vivet. S ovim sad ti nesto dokazujem.. Znam da nećeš..
Автоматски споено мислење:

Dobar sam s onim skim popričamo na skajp i o drugim stvarima osim iptv, tko mi pošalje i bitne stvari a da i nepitam. Onda i ja njemu iz poštovanja.. A ne da me ignorira netko i pravi se da nema.. Uopće nije bitno dali nešto već imam ili ima taj drugi... Bitno mi je povjerenje i poštivanje.. Mene inter nikad nije popljuvao a i tebe je uvjek stitio u bio za tebe do ove vase svadje.. Ja to znam.. Još imam njegovu poruku dok trazi da pazi ne njega nego tebe svi podrzimo.. Zar to nije gesta dobrog covjeka.. Neznam mozda sam ja lud, ali tako gledam
Автоматски споено мислење:

I da, koliko god ima danas i koliko god znao.. Ja nezaboravljam tko mi je pomogao dog nisam imao ništa... Jbg takav sam
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Sta si ti bre podelio? Od kad ti danas nisi napisao koji server dajes tj koje macove, nikom od ovih sto su posle tebe delili taj server nije pao na pamet. Sad najednom svi imaju bas to da dele, jao, predugo se mi znamo. Svi ste vi u istom kolu, bar mene ne mozes da "farbas".

Nisi danas nista javno ali si zato razjebao gradinu pre par dana, i sve sto ti ne objavis javno, nadjes likove kojima das da objavljuju umesto tebe. Pa tog si Burmana pre zaduzivao da gasi liste koje mu das (Balkanstream mislim), dal je bio Burman ili DuX mozda cu slagati, nisam 100% siguran al bilo je 2-3 lika. Evo ga ovde pa neka se zakune ako sme dal sam sta slagao u ovom napisanom.

Da, ne valja mi, zato svi ovi koji "nemaju" sta da gledaju su puni, vi se bre pretvarate kao da ste neki dobrocinitelji a samo imate bolesnu potrebu da vas neko hvalise po forumima. Niste vi jedini koji drugima daju liste i macove, samo drugi nemaju tu potrebu da se izdizu, pomognu i cute, pomognu meni i cutimo, pomognem drugima i cutimo. Nikad nikome nisam rekao da pise javno da sam nekom nesto dao, i ja licemjer? Aj nek bude.

Kazes kako si mi pomogao, svaka cast, jesi, samo sad reci kako si iskulirao 3 ili 4 poruke skroz normalne, sto si uvek i radio, obecas jedno i onda se pravis mutav, isto kao sto si i pre govorio rekao si "Idem spavati javim se posle" od tad proslo 3 ili 4 dana nisi se ni javio niti si odgovorio. Znalo je pre da prolazi i po mesec dana od kako obecas nesto pa se "ne setis", i to je najveci razlog zasto nisam vise zeleo da se petljam s tobom. Ne jer si mi davao mrvice, vec kako si se ppnasao, i ne samo prema meni vec i drugima samo sto ja nisam drugi, oni ce da to trpe ali ja nisam hteo. Aj pozz sad

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Da, istina je da sam svojevoljno, iz zajebancije objavio nekoliko, cini mi se bas balkanstrim lista, koje mi je inter rekao da objavim, ima tome mozda 6 godina, jos sam bio mlad i zelen, to sam ti i rekao (tako da znas da je bila zajebancija) u to vreme se tako objavljivalo puno lista, skoro svaki dan, i sam znas !
Автоматски споено мислење:

Jao jao koje si ti nevinasce i kenjator, kurac moj nemas ništa. Ako ti vala nemas nemam ni ja eto..

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
hvala ti za to kenjator, tek sam sad ukapirao ko si ti u stvari
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
206
Поени од реакции
41
Код:
Expiration Date: N/A | Active Connections: N/A | Maximum Connections: N/A
http://vipmediagroup.xyz/playlist?type=m3u&deviceMac=00:1A:79:41:C5:AB
Expiration Date: N/A | Active Connections: N/A | Maximum Connections: N/A
http://vipmediagroup.xyz/playlist?type=m3u&deviceMac=00:1A:79:41:C5:BA
Expiration Date: N/A | Active Connections: N/A | Maximum Connections: N/A
http://vipmediagroup.xyz/playlist?type=m3u&deviceMac=00:1A:79:41:C5:BF
Expiration Date: N/A | Active Connections: N/A | Maximum Connections: N/A
http://vipmediagroup.xyz/playlist?type=m3u&deviceMac=00:1A:79:41:C5:C5
Expiration Date: N/A | Active Connections: N/A | Maximum Connections: N/A
http://vipmediagroup.xyz/playlist?type=m3u&deviceMac=00:1A:79:41:C5:C0
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Dobar sam s onim skim popričamo na skajp i o drugim stvarima osim iptv, tko mi pošalje i bitne stvari a da i nepitam. Onda i ja njemu iz poštovanja.. A ne da me ignorira netko i pravi se da nema.. Uopće nije bitno dali nešto već imam ili ima taj drugi... Bitno mi je povjerenje i poštivanje.. Mene inter nikad nije popljuvao a i tebe je uvjek stitio u bio za tebe do ove vase svadje.. Ja to znam.. Još imam njegovu poruku dok trazi da pazi ne njega nego tebe svi podrzimo.. Zar to nije gesta dobrog covjeka.. Neznam mozda sam ja lud, ali tako gledam



Upravo si ovim opisao pojedine bas tog Intera :D al jbg nema veze, rekoh davno da nema smsila nikog vuci za rukav.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Dsuki, hm skim si ti dobar... S onim koji te poštuje, tko ti pomogne i tko ti da, i onda kad on ima isto pošalje tebi.. Jel tako.. Cudno ti da sam dan danas ja dobar s interom.. I bit ću.. Evo gle sad ovo. Ovo je pitanje za tebe.. Ajd pošalji mi ulaz u neki exyu panel i pošalji mi user pass za vivet. S ovim sad ti nesto dokazujem.. Znam da nećeš..
Автоматски споено мислење:

Dobar sam s onim skim popričamo na skajp i o drugim stvarima osim iptv, tko mi pošalje i bitne stvari a da i nepitam. Onda i ja njemu iz poštovanja.. A ne da me ignorira netko i pravi se da nema.. Uopće nije bitno dali nešto već imam ili ima taj drugi... Bitno mi je povjerenje i poštivanje.. Mene inter nikad nije popljuvao a i tebe je uvjek stitio u bio za tebe do ove vase svadje.. Ja to znam.. Još imam njegovu poruku dok trazi da pazi ne njega nego tebe svi podrzimo.. Zar to nije gesta dobrog covjeka.. Neznam mozda sam ja lud, ali tako gledam
Автоматски споено мислење:

I da, koliko god ima danas i koliko god znao.. Ja nezaboravljam tko mi je pomogao dog nisam imao ništa... Jbg takav sam
Kenjatoru, kad si bio faca i kad si znao da banujes bilo ti lepo, sad kad su te spustili dole ti places, pa se uvlacis u dupe sa druge strane ne bi li tamo malo prosperirao, budi malo musko a nemoj samo plakati....
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Ja cu napisati samo jednu stvar ... dajes ovdje liste i trudis se da koliko toliko nekom izadjes u susret i sta se radi ? neki od vas objavljuju javno ... bravo za vas .... meni to ne znaci nista sto je neko od vas objavio javno tj. mozete sve liste koje ste dobili od mene da okacite javno nemam problem .... toliko od mene ........

Pozdrav
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Kenjatoru, kad si bio faca i kad si znao da banujes bilo ti lepo, sad kad su te spustili dole ti places, pa se uvlacis u dupe sa druge strane ne bi li tamo malo prosperirao, budi malo musko a nemoj samo plakati....
Glupane mogu danas bit pinovno admin da hoću.. Samo pošaljem stavi me.. I gotovo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom