Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Unazad zadnjih par dana kako ovdje tako i na SF sve liste koje sam do sad poslao ljudima razlicitih servera sa exyu kanalima u listama do sad mi niko nije poslao Pm lista ne valja.. losa... trza i slicno... imaju odredjeni serveri recimo sad skinem listu probam sve sjajno i bajno sa rok trajanja npr do 06.2020 i sta? Iduci Dan dotican salje Pm lista ne radi.... isprobam ponovo listu stvarno ne radi.... desavalo se u jednom danu da sam na 2-3 clana poslao listu sa istog servera i nasao zamjenu poslao liste drugog servera a predhodni izbjegavam u buducnosti i mislim al nisam siguran morao bi da pogledam kod doticnih da je bila portalgen lista.......

Prije otprilike 30-tak godina kupio sam satelitsku kostala 1400 Maraka i tad u to vrijeme morao nac Rts Srb preko satelita koji je bio emitiran samo u vrememu od 18h do 00h znaci samo 6 sati.... takva su bila vremena kako vrijeme odmice dolazili su novi exyu slobodni kanali preko satelita...

Prije malo jace od 20g kupio Resiver pejcovan Nokia D-Box 1 - 9200-9500 onomad skidao kodove sa neta 6in1 i tom slicno kupio pisac kupio npr FUN kartice i sa odredjenim programima stavljao na kartice

Прегледај го приврзокот 221380

dok i to nije puklo sa samim promijenama sistema kodiranja sve jadan po jedan vremenski ali.... gledalo se onomad i njemacka Premiere a broj instaliranih antena i sve vezano za satelit ne znam broja koliko sam ih uradio itd...

Kad je to puklo nije mi se vise dalo trcati za tim iznova.... usao u ove vode prije nekih 10g tamo vamo gledao pune 4g Leptop/ Tv bio sretan da sam imao Pink za suprugu zna @saskon o cem pricam e onda mi dosadilo ta vrsta gledanja preko leptopa i liste za Vlc i kupio sebi Total Tv i do Dan danas njegov sam korisnik .........

Pozdrav
e kad je nostalgija, kupio u jugi sve za 1800DM risiver Rockdale sa potenciometrom,MTV na "brdu", Eutelsat I F3 generacije(dlakav na 140 cm al paraboli, ofset nije još bio)
, ASTRE ni jedne, onda Filmnet inverzni dekoder (3ooDm-Rex Zagreb) ,onda D2MAC dekoder (400DM) dnda Digi paket sa emulatorom, Nagravision2, 32 brojke preko daljinca a sa sajta,namontirao 300 kom (sa 100DM ostatka po kom) kupio stan, izmislio H-H Halter, prestao kad se deca počela penjati za 10DM na krov.Ovde se provlačim, jer nemem staf SF-a, za sobom.Ali imam Kljukija, Musu, Whitea,Intera,Dux-a, i mnoge momke što me hendlaju,ravni su svakom STAFU, i nakupio sam godina, i ravno mi sve ko severni Banat
Uz Izvinjenje, svima,zbog tirade, ali u svalom leži lala-hvala, a ne samo u ovim stalnim piscima,takoreći kolumnistima ..................................................
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
104
Поени од реакции
21
Pozdrav ima li neko kljuc za reimage pc repair

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
143
Поени од реакции
56
kako snimiti video sa YTuba, pomoću VLC Playera
https://streamable.com/5dywh
Автоматски споено мислење:


Pa nemoj misliti da samo seljaci , toi mi iz prigradskih naselja i palanki radimo
кај мене не ги пушта видеата во влц плеер дали треба понова верзија или ?
 
Член од
30 јуни 2018
Мислења
208
Поени од реакции
69
Best FREE IPTV with EPG

How to put EPG on Perfect player

How to change subtitles on STB EMU

How to change MAC adress

Best FREE IPTV with Multi Screen Live TV
 
Член од
27 јуни 2018
Мислења
53
Поени од реакции
21
Da li moze da se pokrene strim sa EXE Net-a sa automatskim subtitlom na srpski , treba mi zbog snimanja.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Pozzz ...
Jel zna neko o kakvi u/p se radi sta traze puno servera....recimo kao ovi :
Real Url: watchtv.one:8080 Status: Active Created: 24.08.2018 00:00:00 Expires: 24.08.2020 00:00:00 Active Connections: 0 Maximum Connections: 1
Edit : Nebitno server radi sa token...

Usput i ovaj


Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom