Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
a sta rade "postenjaci" koji imaju alat sa listama?
Vidi, prvo da ti kažem...Sa svim tvojim dosadašnjim navodima pa i sa ovim zadnjim,uglavnom se slažem tako da ako je ovo tvoje pitanje bilo provokacija, nema potrebe veruj...Mislim,možemo se prepucavati ti i ja,nije problem ali mislim da nema potrebe pošto se slažemo...A odgovor na drugo pitanje, pa na primer normalni ljudi šalju na pm onima koji nemaju i rezime svega je da svi gledaju duže,što je i poenta svega ovoga...A poštenih nema...
Автоматски споено мислење:

Zasto postavljas ovoliko lista JAVNO? U redu je postaviti 1-2 liste, a ostalo mislim bolje je podeliti ljudima na pm da gledaju nego ovako javno da ih postavis... steta je da unistis sve te liste!
Vidi, voleo bi i on da zna taj odgovor kao i većina onih koji to isto rade...
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
http://media-future.eu:80/get.php?username=AbSBrQpGIr&password=rx1daazDlb&type=m3u_plus
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Vidi, prvo da ti kažem...Sa svim tvojim dosadašnjim navodima pa i sa ovim zadnjim,uglavnom se slažem tako da ako je ovo tvoje pitanje bilo provokacija, nema potrebe veruj...Mislim,možemo se prepucavati ti i ja,nije problem ali mislim da nema potrebe pošto se slažemo...A odgovor na drugo pitanje, pa na primer normalni ljudi šalju na pm onima koji nemaju i rezime svega je da svi gledaju duže,što je i poenta svega ovoga...A poštenih nema...
Автоматски споено мислење:


Vidi, voleo bi i on da zna taj odgovor kao i većina onih koji to isto rade...
ne smatram ovo prepucavanjem nego konstruktivnom diskusijom :cool:
zar mislis da u iptv svetu ima postenih ljudi?
 
Член од
27 септември 2019
Мислења
26
Поени од реакции
38
Pozdrav drustvo jel moze na PM jedan mac od nekog servera gdje imaju SLO kanali za STB. hvala unaprijed :D
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
ne smatram ovo prepucavanjem nego konstruktivnom diskusijom :cool:
zar mislis da u iptv svetu ima postenih ljudi?
Odgovorio sam ti već u poslednjoj rečenici mog posta...Ali ajde što nisu pošteni, nego su kvarni i pored toga i bezobrazni...
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
pravim ljubiteljima iptv-a i skromnim znalcima, ovo objavljivanje i raznorazne "akcije" policije ne mogu nista, znaci opustis se, uzivas i smejes nekim duhovitim "potezima", jer uticati na druge je nemoguca misija ;) :cool: :D
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
pravim ljubiteljima iptv-a i skromnim znalcima, ovo objavljivanje i raznorazne "akcije" policije ne mogu nista, znaci opustis se, uzivas i smejes nekim duhovitim "potezima", jer uticati na druge je nemoguca misija ;) :cool: :D
izvini drug a koji je tvoj panel sta ti prodajes pa si skoro na svaka moj post imao komentar
uzivaj bez stresa bolje je lp
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
pravim ljubiteljima iptv-a i skromnim znalcima, ovo objavljivanje i raznorazne "akcije" policije ne mogu nista, znaci opustis se, uzivas i smejes nekim duhovitim "potezima", jer uticati na druge je nemoguca misija ;) :cool: :D
I opet se slažem sa tobom. Samo sam hteo da kažem da ne kontam čemu sve to...
Автоматски споено мислење:

Forum je zamošljen da nekom pomogneš a ne da jebeš sve odreda.... Nevidim gušta u tom...
Upravo to!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom