Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 декември 2017
Мислења
433
Поени од реакции
279
E moj Dzeki....nedaju rusi nista za djabe....ni zene


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
ma ja imao test 7 dana davnoooo i neki dan skinem opet taj app i radio pod free veceras nece vise.. al nasao sa, drugu app puno bolja hehehe i freeee je
Автоматски споено мислење:

E moj Dzeki....nedaju rusi nista za djabe....ni zene


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
jos ruskinju nisam :duel:
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
9.998
Поени од реакции
4.389
kolku sto znam site se od kompanija mislam deka ovaa ce samo za bosna
Да од истата фирма се United Media што ги има Sport klub каналите.
На информацијата што е на повеќе портали/веб сајтови пишува дека ќе е и за Србија, Хрватска, Црна Гора и Босна. Е сега логично е прашањето што ќе им нов спортски канал со исти спортски содржини кога го имаат Sport klub на кој 5ти 6ти 7ми 8ми 9ти и 10ти канал не им се 24/7 со програма а и нема цел ден спортски преноси?
 
Член од
10 ноември 2018
Мислења
81
Поени од реакции
12
Да од истата фирма се United Media што ги има Sport klub каналите.
На информацијата што е на повеќе портали/веб сајтови пишува дека ќе е и за Србија, Хрватска, Црна Гора и Босна. Е сега логично е прашањето што ќе им нов спортски канал со исти спортски содржини кога го имаат Sport klub на кој 5ти 6ти 7ми 8ми 9ти и 10ти канал не им се 24/7 со програма а и нема цел ден спортски преноси?
Se cudam zasto nema na makedonski a ne e mal pazar
 
На врв Bottom